Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Tényleg túlkínálat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg túlkínálat van jó pasikból?

Figyelt kérdés

Itt a gyakorin is a "mért nem ír vissza a csaj?" jellegű kérdések alatt is állandóan azt lehet olvasni, hogy "csak a pasik legjobb 10%-át viszik a csajok" de a valóéletből is tudnék példákat mondani hogy jó vágású, jó anyagi körülmények közt lévő fiúkkal is 1-2 lány áll le és néha még azok is olyan visszautasítást adnak nekik hogy az már szinte megalázó.


Tudom hogy mivel a társadalmi normák megengedik hogy a lány jóval fiatalabb legyen a pasinál ezáltal valamivel nagyobb felhozatalból tud választani egy lány de ez még akkor is aránytalan.

Esküszöm úgy érzem magam mintha 10-20x-szor annyian lennénk mi férfiak.



2020. dec. 5. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Nincs túlkínálat, csak válogatósak a csajok.
2020. dec. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
A nőknek az a baja, hogy a lúzerekből van túlkínálat. Normális pasiból meg kevés van.
2020. dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
#2 Normális pasi = Jóképű
2020. dec. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
Egyforma az arány.
2020. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

#3


Nem feltétlenül. Ha kimész az utcára, akkor láthatod, hogy a pasik többége nem úgy néz ki, mint a 90-es évekbeli Brad Pitt. Viszont van egy megjelenésük, stílusuk, meg értelmes pasinak tűnnek, ezért fogják a kezét egy jó csajnak.

2020. dec. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5 "90-es évekbeli Brad Pitt"


Ja, és valaki vagy nagyon-nagyon jóképű vagy nem jóképű? Vagy mi van?

2020. dec. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van.
2020. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

#6


Arra akartam utalni, hogy szerintem nem a külsőn múlnak a dolgok. De ha te abban hiszel, hogy igen, akkor az a te véleményed.

2020. dec. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
#8 elsősorban azon múlik. Nem vélemény, hanem tény. :)
2020. dec. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%

#9


Szerintem meg nem tény, hanem egy mítosz, ami nem igaz. Viszont én ebből csak profitálok. Amíg ti a tini lányokhoz hasonlóan aggódtok a külsőtök miatt, addig én felszedem a csajokat. Na hello.

2020. dec. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!