Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek mi jó abbam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mi jó abbam, hogy csak az ilyen pasiknak hajlandóan visszaírni társkeresőn, mint itt a képen (nem reklám, a pasikra vonatkozik)? ÉS nem, a férfiak nem az insta nőkre nyáladzanak, ha valaki támadna itt ezzel, mert mindig ezzel támadnak a nők

Figyelt kérdés

[link]


Miért nem elég az átlagJani? pl:

[link]


2020. dec. 6. 21:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%

Simán írtam átlagJaniknak is, de szerintük én átlagon aluli vagyok. :-(


Amúgy az átlafJanid a kérdésben helyes pasi.

2020. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Költői kérdés?
2020. dec. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy átlag Jani tetszik. Én viszont neki nem. Pedig elvileg klasszisokkal jobb kategória vagyok. Bár kinek mi. Nem tehet senki arról, hogyan néz ki. (Egy bizonyos pontig) Pechem van sajna az ilyenekben...
2020. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk bemész egy boltba és megállsz a húspultnál. Előtted van több tucatnyi ugyanolyan hús szelet, egyiket sem ismered. Mit fogsz kérni az eladótól? Nyilván hogy a szebbikből adjon. A társkereső dettó ilyen, egy rakás vadidegenről kell eldöntened hogy szimpatikus e vagy sem, érdemes e időt szánni rá van sem, stb. Nem az átlagjani fogja felkelteni a figyelmed. Ki kell tűnni valamivel a tömegből. Felszínességnek tűnik de ha ennyire nincs igényed arra hogy odafigyelsz arra hogy magadból mit mutatsz, akkor ne csodálkozz ha nem figyelnek fel rád az emberek. Ha ezzel bajod van, akkor ismerkedj személyesen, és próbálj hengerelni a dumáddal, személyisegeddel
2020. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem sem annyira “atlag Jani” az akit linkeltel, ilyenert egy csomo no mar oda lenne. Sajnos a felhozatal ennel sokkal sokkal siralmasabb. Epp ez a problema.
2020. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
30%

Mert ennyire számít a kinézet. A többi mellébeszélés.

Az meg tényleg vicces, hogy itt mennyi nő lazán odavágja a srácoknak, hogy "jajjazinstacsajokkellenek", máskor meg "mindenkirerámozdultok".

2020. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy nincs tinderem, de haverokéra ránéztem kíváncsiságból. Férfiakéra és nőkére egyaránt. Hát, a srácok többsége olyan csajokat behúzott, akikhez én hozzá sem nyúlnék, férfiakból meg egyáltalán nem volt rosszabb a felhozatal, mint nőkből.
2020. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
42%

Tényleg nem érted, miért tetszik jobban egy szebb ember, mint egy ronda? Elképzelem, hogy ez a hájas disznó izzad felettem szex közben, és öklendeznem kell.


Persze élhetünk szexmentes kapcsolatban is.

2020. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem látok hájas disznót egyik képen sem, átlag pasi van (average), de abszolút nem hájas.
2020. dec. 6. 21:45
 10/24 anonim ***** válasza:
36%

Mert a ruha ápol és eltakar.


Az ilyenek lepnek meg a szőrös csüngőhassal, mikor leveszik a pólót.

2020. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!