Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem megy az ismerkedés.Mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy az ismerkedés.Mindig béna voltam benne.31 éves pasi létemre úgy érzem ki futottam az időből.Tudom a hozzá állásommal gond van.De nagyon. Luzer vagyok. Lehet hogy már sose lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
2020. dec. 8. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Rokonomnak 35 évesen ismerte meg a feleségét. A kor csak egy állapot. Én is nő és gyerek nélkül vagyok, de a siránkozás nem vezet sehova.

30/F

2020. dec. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eddig volt már barátnőd?
2020. dec. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Hogyha nem változik a hozáállásod és mindent úgy csinálsz mint eddig, akkor sose lesz barátnőd.
2020. dec. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

Ez a hajó számodra már elment.


27/N

2020. dec. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ment el.. valamivel turbozd fel magad , koksz, új ruhák , illatszer stb..
2020. dec. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy próbálsz most ismerkedni? Miket próbáltál már korábban?
2020. dec. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezzel a nyavalygással most mit kéne kezdenünk? Ha tudod, hogy a hozzáállásoddal van a baj, akkor miért nem változtatsz rajta? Egyáltalán mit értesz az alatt, hogy baj van a hozzáállásoddal? A sült galambot várod bezárkózva a 4 fal közé és ha véletlenül emberek közé kell menned is csuklya meg füles meg lehajtott fej, hogy még az se szólítson meg, aki esetleg útbaigazítást kérne?


Esetleg átlagon aluli külsejű, átlagon aluli jövedelmű srácként csak az átlagon felüli külsejű és átlagon felüli karrierrel rendelkező lányok jönnek be és azokra is leginkább csak a neten csorgatod a nyálad?


Vagy mivel te is szűz vagy, szűz lánynál alább nem adod, de ne legyen nagyon bigott hívő és azért túl sokat se kelljen rá várni és reálisnak tartod még 31 évesen is ezt az életcélt?


Vagy mégis mire gondolsz?

2020. dec. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem futottál ki. Sok pasi 35-40 éves korában házasodik,és vállal gyereket.
2020. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!