Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső élethelyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső élethelyzetben lévő férfiak, titeket nem zavar, hogy az átlagosból meg átlagi alattiból nagyobb a választék, mint az extra jó nőkből?

Figyelt kérdés
2020. dec. 8. 12:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Miért zavarna? Ez természetes, nem?
2020. dec. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Átlagos férfi vagyok. Átlagos nőt keresek.



Egyáltalán nem érdekel, hogy kevés az extra, semmilyen téren nem az én asztalom.

2020. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az átlagos az átlagot jelenti, ezért ez máshogy nem is lehetne. Ha jó nőből lenne több, akkor az lenne az átlagos.
2020. dec. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%

Az átlag fogalma már csak ilyen.

AMúgy te extra jó pasi vagy? Vagy miben érint téged ez?

2020. dec. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

Nekem az az extra jó nő, aki másnak átlagos. :D

Mindig ha kérdezték tőlem, kiért vagyok oda, és elmondtam, lehülyéztek.

2020. dec. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

#5: ez ismerős :)


A haverok szerint nekem a csúnya nők tetszenek... csak azért, mert nem az a típus jön be, akire közfelkiáltással közli mindenki, hogy az a hűha csaj (nem, nem az :))

2020. dec. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Most épp nem keresek senkit, mivel van. Ettől függetlenül inkább az zavart, hogy fejben mennyire kevés nő átlag feletti.
2020. dec. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Felszines tucatkerdes. Az emberek masik embert keresnek, nem guminot. Az ok szoktak itt telesirni a forumot, akik guminot keresnek.
2020. dec. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, de ennél nagyobb hülyeséget kb. nem is kérdezhetnél :D Az átlagos pont a közepet jelenti, és átlag alattiból és felettiből már a definícióból következően pontosan ugyanannyi lesz :D
2020. dec. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

"és átlag alattiból és felettiből már a definícióból következően pontosan ugyanannyi lesz :D"


Ez egyáltalán nem biztos. Függ a szórástól, kiugró értékektől, milyen szűken vesszük az átlagot...

2020. dec. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!