Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jutott el odáig a társkeresőzés női szemszögből nézve, h szinte minden 3. férfi már elsőre a farkáról küld képet a nőnek, hogy az véleményezze azt? És most nem 8 osztályt végzett átlagSanyiról beszélek, hanem bizonyítottan diplomás emberek.

Figyelt kérdés
Tehát tanult, elvileg értelmes ember is azzal nyit, hogy mizu édes. ÉS ha a nő visszakérdez, vagy csak válaszol, akkor minden 3. vagy 4. azonnal küldi a farkáról a képet, hogy a nő elemezze azt neki. ÉS ezek tanult közgazdászok, mérnökök, tanárok, kereskedelmis pasik is, stb, és máris ezzel csajoznának. Ez olyan, mintha egy pasi odamenne egy neki tetsző csajhoz a boltban ismerkedni és elővenné mi van a gatyájában, hogy ez a döntő. Holott szerintem nem érdekli a nőt egyelőre ismeretlenül a méreted, az ,,alakod", mennyire görbe vagy egyenes, stb... De ezek szerint erre van igény...
2020. dec. 8. 18:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

"ezek tanult közgazdászok, mérnökök, tanárok"

Persze! Én meg agysebész vagyok.

2020. dec. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
? Facebookon fent van nekik a diplomás kép. Biztos meg van hamisítva, igaz? Komolyan írjunk már.
2020. dec. 8. 18:07
 3/18 anonim ***** válasza:
13%
Azért a csajok szeretnék előre tudni, hogy mit fognak majd magukba gyömöszkélni.
2020. dec. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Ezt most komoly? :)) Nekem soha nem küldött senki képet a farkáról... volt egy pár férfi, akinek szándékában volt elküldeni, de én megmondtam, hogy ne hogy megpróbálja, mert azonnal tiltom :))
2020. dec. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nem vagy annyira jó nő. Ha annyira jó vagy, akkor bármit elküldnek csak h megragadják a figyelmedet.
2020. dec. 8. 18:18
 6/18 anonim ***** válasza:
#4 Már nekem is küldtek a spam mappában. Megkérdeztem valakitől, hogy honnan ismerjük egymást (azt hittem, hogy külföldi rokon), mire kaptam egy még sehonnan-t (angolul) és egy képet. Persze tiltottam, de azért furcsa...
2020. dec. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
5%

Miért, nem ez kell a nőknek? Ha a pasi nem 180 centi magas, és nincs diplomája, akkor egyből embernek sem nézik.

Onnantól kezdve viszont, hogy diplomás, azaz jól kereső pasi kell nekik, úgy is állnak hozzájuk a pasik, mint egy Durvához.

2020. dec. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Úgy, hogy... Nem, nem jutottunk el idáig. Ez egyszerűen nincs így.
2020. dec. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem, nem jutottunk el idáig


Hát ha megkérdezi kedvesen, hogy küldhetek-e az intim részemről egy privát fotót...Akkor nem biztos, hogy eljut odáig, h el is küldje. De sok meg sem kérdi, csak küldi, mutatja.

2020. dec. 8. 18:44
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem, odáig sem jutottunk el. Nevetséges, hogy itt mennyi ember próbálja valósnak beállítani a saját tévképzetét.

Hány hapsi csinálta ezt? 10-ből 1 vagy 2? Az alapján ne általánosít már minden férfira.

2020. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!