Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/férfiak, akik használjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, akik használjátok a Facebook randialkalmazását, volt sikerélményetek?

Figyelt kérdés
Én csak pár napja kezdtem kipróbálni, néhány lányt/nőt bejelöltem, de eddig semmi visszajelzés. Mielőtt bárki szóvá tenné: nem, nem a cicababákat "szíveztem meg", egyrészt nem az eseteim, másrészt ők sem a magamfajtát keresik. Normális külsejű, 30 körüli nőket szemeltem ki, de eddig még egyetlen egyezésem sem volt. Nem vártam csodát, de bevallom, kicsit rossz érzés, hogy ott sincs túl sok esélyem a jelek szerint, pedig nem vagyok ronda (kicsit vékony, a koromnál fiatalabbnak kinéző emberke vagyok, szóval még azt se mondhatja senki, hogy a 30-as éveim közepén legalább 50-nek tűnök). Persze próbálok optimista lenni, csak azért ha hosszú távon ott is ez a semmibevevés fog folytatódni, az eléggé önbizalomromboló. Talán első nap volt, hogy jött egy értesítés arról, hogy megvan az első érdeklődő. Nézem, hát egy 40-es, duci nő Romániából. Mondom, gratulálok... Van, aki legalább valamiféle örömteli dologról be tud számolni?

2020. dec. 9. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy működik egyébként? Ilyen tinder szerű cucc?
2020. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha belépek, akkor felhoz különböző profilokat, bár sokszor nem értem, milyen logika szerint. Feldobott már embereket Romániából, Szlovákiából, egyszer még egy lengyel csajt is.
2020. dec. 9. 18:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azon nincs, érdekes módon senki nem jelöl vissza, pedig több 100 csajt bejelöltem.. ezzel szemben a randivonalon már a 3. csaj írt rám, egyikkel már randi is volt..
2020. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt visszajelölés és ismerkedés is, de tovább még nem jutottunk.
2020. dec. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy látom, hogy akkor ott sem nagyon gondolják komolyan a nők, mint ahogyan máshol sem nagyon.
2020. dec. 10. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!