Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek olyan fiúval, aki szépen szólva magamutogató lányok képeit szokta like-olni Instán?

Figyelt kérdés

2020. dec. 10. 00:11
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mert ez durva.

Ilyen pasi nem kéne normális lánynak.

2020. dec. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt mindig megfordítom: miért akarna valaki, aki magamutogató lányokat szeret, összejönni velem?
2020. dec. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként is lecseszném! A nyáladzással csak önmagát szívatja, maga alatt vágja a fát.


Le kéne szoknia erről minden férfinak!

2020. dec. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért baj, ha tetszenek neki más nők képei? Veled van, nem!? Csak ez számít. És nem, nem azért, mert nem teheti meg, hogy olyan nővel legyen. Egyszerűen ami tetszik az más, mint akivel járnánk is. Mármint az is tetszik akivel járunk, de tetszhet más is, akivel nem. Mondok egy példát. Tetszenek a farkasok, tudnék venni farkaskölyköt, de mégis kutyám van otthon és eszem ágában sincs, hogy farkasom legyen! Na, ez ilyen. Attól még gyönyörű állat.
2020. dec. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg tuti ő is megnézne egy szálkás izmos jóképű alsóneműmodel csávót. Ez nem baj.
2020. dec. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért más az, hogy cuki a farkas, minthogy tetszenek a magamutogató qrvák, de egy normális nővel vagyok. Mintha vegán étteremben húsról álmodoznál.
2020. dec. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: Ezek szerint ha lájkolom egy sportoló hapsi képét akkor biztos b_zi vagyok? Ennyire álszentek se legyünk már. Elismerni a szépet szerintem nem olyan, mintha megcsalnánk valakit.
2020. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!