Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért teljesen természetes az, hogy a pasijuk befogadja őket a saját házába/lakásába?

Figyelt kérdés
Ez hogy egyeztethető össze az egyenjogúsággal, a nők ilyenkor miért nem büszke nők inkább, akik maguknak hoznak össze egy lakást, ahelyett, hogy egy pasi lakásába költöznének? Ilyenkor hova lesz a feminista gondolkodás a nőkből?

2020. dec. 11. 20:16
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
91%

A legtöbb pár közösen vesz lakást. Csak egy bizonyos réteg az akiknél "evidens, hogy a férfi vesz lakást".


DE! Ne feledd, hogy ez mennyire kétélű dolog: teljes kiszolgáltatottság egy másik ember lakásában élni...

2020. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
95%
Nekem természetes nőként, akinek van lakása, hogy a férfi ideköltözhet hozzám.
2020. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
97%
Én laktam nővel 5 évet. Nekem albérletem volt, neki lakása.
2020. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden normális párnál természetes, hogy összeköltöznek, annak a lakásába akinek van. Ez nem csak férfi lehet, sőt. Sok olyan párt is ismerek, ahol mindkettőnek van lakása, mégis a nőében laknak.
2020. dec. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
96%

4: Ha mindkettőnek van lakása, akkor érdekesebb a játék, hogy melyiket válasszák.


Mi ilyen szituban elég sokat mérlegeltünk, főleg, hogy egyforma méretű lakások voltak, az egyik jobb helyen volt, de jobban is ki lehetett adni, a másik kijebb, csendesebb, de rosszabb közelekedés, nehezebben kiadható. Elég sokat filóztunk rajta, hogy hol kellene lakni, és melyiket kellene kiadni :)

2020. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
93%
A párom 11 évvel idisebb, végzettségebol adódóan (IT) olyan fizetése van, amiről én (bölcsész) álmodni sem merek. Neki 9 éve van saját lakása, 1 éve vagyunk együtt, pár hónapja költöztünk össze. Most akkor várnunk kellett volna, amíg kb 8 év múlva nekem is lett vopna saját lakásom, ahelyett, hogy így az albérletre szánt pénzt a közös házba fektetnem? Amúgy van saját lakástakarekom, amit így is gyarapitok és akkor is gyűjtögettem volna, ha nem ismerem meg a barátomat. Meg semmi sincsen kőbe vésve, lehet, hogy szétmegyunk, én akkor is gyűjtöm a saját lakásra a pénzt.
2020. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
92%
5 Olyan párt is ismerek, akik azért a nőében laknak, mert neki családi háza van, a férfinek pedig lakása. De nem is adják ki a férfi lakását, csak úgy áll üresen.
2020. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
89%
Nàlunk a fèrjem költözött hozzàm, kèsôbb vettünk közöset. A legtöbb pàr közösen vesz lakàst. Persze ha 30-as pasi 20-on èves lànyra vàgyik, akkor szokott ez lenni.
2020. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
96%
Egyrészt, ehhez a feminizmusnak semmi köze, másrészt egy pár összeköltözését miért úgy látod, hogy az egyik "befogadja" a másikat?
2020. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
95%
Ha nekem lenne lakásom, akkor nem bánnám, ha hozzám költözne az a férfi, akit szeretek.
2020. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!