Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Volt már dolgotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Volt már dolgotok korai magömléses pasival? Türelmesek vagytok?Ilyen pasinak van értelme ismerkedni ha ilyen béna?

Figyelt kérdés
2020. dec. 12. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%
Húzhatod a dolgot,de időpazarlás.
2020. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Voltam, és kkderult, hogy én vagyok a hibás. Mert, ugye nagyon kivan engem, plusz, többet kell együtt lennünk, hogy ez elmuljon nála. Nos, amikor már nem tudom hanyadjara vagy vele, és leszakad a hasad a kielegitetlensegtol... hát nemtom, én ezt elég megalazonak éreztem, és semmi kedvem nem volt elő szexbabának lenni. Na igen, szte ebben is én voltam a bunkó...
2020. dec. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Nekem volt ilyennel dolgom, de annyira nem zavart, mert tudtam, hogy nem lesz hosszú távú. Az első alkalommal betette és mielőtt egyet mozdult volna, már el is ment. Nekem is új volt ez, mert ilyet előtte még nem láttam.

Ha neked nagyon fontos a szex, akkor inkább keress mást.

2020. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%
Lidokain. Ha azzal bekeni, akkor menni fog.
2020. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=fUYaosyR4bE&ab_channel=snake..


a dal egy figyelmes de az ágyban gyorsan végző pasiról szól


:D

2020. dec. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
4-es vagyok, aki lepontozott, az írja mér be h miért. Ez bevált móndszer és hatásos, mint fejfájásra az aszpirin.
2020. dec. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2020. dec. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
48%
"Az ilyen pasinak van értelme ismerkedni" szerinted az ilyen pasik nem akarnak maguk mellé egy szerető társat??? Képzeld én is ilyen pasi vagyok...még is volt egy 10 éves kapcsolatom, még biztos hogy lesz is. Egyébként normális, kedves, odaado pasi vagyok és ha a nő valóban szeret azért ezt lehet elég sok mindennel kompenzálni.
2020. dec. 13. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy szoktuk hogy orallal kezdünk ő elmegy és így a második menetet, a szexet már jobban bírja. Nem kérek privit, köszi.
2020. dec. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Én szoktam időt hagyni. De 1 hónap után sem javul a teljesítménye akkor elválnak útjaink.


25/N

2020. dec. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!