Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha van egy osztálytárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha van egy osztálytársatok vagy kollégátok akinek bejöttök, de ti nem akartok vele járni, akkor mit tesztek? Hogy tudatjátok vele finomat, hogy nem akartok semmit tőle?

Figyelt kérdés

Alapvetően normális srácról van szó. Nem bunkó, nyomulós vagy beképzelt. Megbántani nem akarom, és valahogy finoman akarom tudatni vele, hogy nem akarok vele járni. Mit tegyek.

Nem fogom neki megmondani, hogy nem akarok tőle semmit, max. akkor ha elhív randira.


2020. dec. 13. 02:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Most már könnyű, valahogy beleszövöm a mondandómba, hogy van párom, úgyhogy nem kell magyarázkodnom sem senkinek a későbbiekben.


Szingliként nem éreztem úgy, hogy nekem erre külön ki kell térnem. Normálisan viselkedtem vele, mint ember, az nem az én felelősségem volt soha, ha ezt bárki félreértette. Ha meg konkrétan előkerült a téma, nyíltan megmondtam, hogy én nem tekintek úgy rá. Pont. Nincs de, nincs miért, nincs próbáljuk meg. Egyszerűen csak nem, ezzel pedig kifejeztem a szándékom. A többivel azt csinál, amit akar.

2020. dec. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Valahogy finoman add a tudtára higy szerinted nyomorék! 😅
2020. dec. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem nyomorék!
2020. dec. 13. 11:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Távolságtartás, csak munkahelyi dolgok megbeszélése.
2020. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!