Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehet egy nő, ha 30-hoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy nő, ha 30-hoz közel már családot szeretne, de nincs szerencséje a szerelemben?

Figyelt kérdés

2020. dec. 13. 11:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%
Nem szerelemből csinál családot.
2020. dec. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Tovább próbàlkozik.
2020. dec. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%

El kezd érte tenni,fejleszti magát,megkérdezi a lehendő partnereit mi vele a gond?

Majd megpróbál ezen változtatni.

2020. dec. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

Nem bízza a sorsát a szerencsére, kezébe veszi azt.


Mit gondolsz, hol volt eddig a hiba, ami miatt nem sikerül egy tartós szeretetkapcsolatot fenntartani?

2020. dec. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%

A társkeresés nem feltétlen szerencse. Menni kell és csinálni, keresni, nyitottnak lenni.


Más is van így ennyi idősen.

2020. dec. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Volt tartósabb párkapcsolatom, de ismerem magam, nem voltam elég türelmes és nyugodt.

Ez annak az oka volt, hogy én álltam a pasi számára az utolsó helyen, pedig sokszor próbáltam vele megbeszélni.

A végén belefáradtam.

Évekről volt szó...


Így utólag visszagondolva, lehet ő volt az egyetlen esélyem arra, hogy valóra váltsam a vágyaimat. Szerettem őt, nagyon is, de nem akartam kitenni egy gyereket annak, hogy az apja ne törődjön vele.

Mint utólag megtudtam, a pasi retteg a felelősségtől a mai napig.

Én meg attól félek, hogy megint rossz ajtón fogok kopogtatni...

2020. dec. 13. 12:23
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtanultad a leckét, hogy ne maradj olyan mellett, akit valójában nem érdekelsz, akkor nyertél egy olyan szemüveget, amin keresztül gyorsabban megláthatod melyik ajtón érdemes kopogtatni, tehát nem értem a problémádat.


Illetve azt is felismerheted, hogy te álltál magad számára az utolsó helyen...:)


Ezek mély átélések, és a kulcs, hogy a tapasztalat ne toljon el a másik végletbe, az egyensúlyi állapotot ismerd fel.

2020. dec. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem őt sírom vissza, csak a lehetőséget, de egyedülálló szülő nem szeretnék lenni, ezért szakítottam vele.


Ha nem állna mellettem a párom terhesen, akkor inkább lemondok a gyerekvállalásról.

Igaz nőnek sem érzem magam így, de legalább nem szenved miattam senki.

2020. dec. 13. 12:31
 9/26 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként az a vicces, hogy még be sem töltötted a 30-at, előtted van még rengeteg minden, és temeted magad, mint a két lábon járó búbánat.Megsúgom, egy átlag ember 30 éves koráig a transzgenerációs mintáit ismétli, most vagy egy érési ciklus beteljesedésénél, semmit nem "vesztettél", mindent lehet még amit szeretnél.
2020. dec. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
23 évesen gondolom semmi esélyem nálad?
2020. dec. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!