Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, ti éreztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti éreztetek valaha vonzalmat transz/transz hajlamú ember iránt? Vagy el tudnátok képzelni, hogy érezzetek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 11:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47%
Fújj!
2020. dec. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nőknél ez gyakoribb mint a férfiaknál.

Nőből ha férfi lesz ugyan úgy megmarad a kicsit nőiesebb arc, ami vonzó illetve testfelépítés is lehet az, akár még heteroknak is.

Viszont ha férfiból lesz nő az általában elég férfias marad, mind arc mind testalkat szempontjából, ami inkább csak azoknak jön be akik erre vevők.

2020. dec. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nemcsak teljes átalakulásra gondolok, hanem, ahol hajlam van csak, azaz alkalmi jelleggel kerül megélésre, illetve a szexualitásban jelentik meg.

2020. dec. 17. 11:23
 4/26 anonim ***** válasza:
48%
Fuuj..
2020. dec. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
49%

Nem és nem.


Mindenki azt csinál a saját életével akit akar, a homoszexuálisokat se ítélem el, a transzneműeket se, de ez már kezd túlzás lenni amit csinálnak, szerintem sok esetben ez már áltatás..


Na mindegy, lényeg a lényeg, azt csinál magával akar, de nekem ez nem fér bele.

2020. dec. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Nekem egy ízig-vérig férfi kell, nem holmi hibrid. Semmi bajom velük, de azért kapcsolatra engedtessék meg, hogy kicsit több igénnyel válasszak, mint barátságra.
2020. dec. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
63%

Persze. Ebből a videóból a sárga pulcsis srác nagyon bejön! A hozzászólásokból ítélve nem csak nekem. :D


https://www.youtube.com/watch?v=Gas-kL_AjSQ

2020. dec. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
50%
Fúj. Nem.
2020. dec. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
56%
Pánszexuális vagyok, szóval ja. :D
2020. dec. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
55%
Jesszus, dehogy.
2020. dec. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!