Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van egyre több nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre több nő, aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 18:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
90%
Hatalmas felelősség, jórészt egyedül, mert a legtöbb férfi nem partner benne, kevéssé veszi ki a részét, csak elvárásai vannak. Kiszolgáltatott helyzetbe hozza a nőt a gyerekkel otthon töltött években és utána is. A nőknek sokkal több mindenről le kell mondani. Emiatt manapság azok a nők vállalnak gyereket, akikben nagyon erősen ott van a vágy a gyerek iránt, de ők is 30 felé, amikor van már olyan egzisztencia, hogy egyedül is elboldogul, ha a férfi lelép. Persze mindig van kivétel, de egyre inkább ez a jellemző.
2020. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem akarnak akkora elköteleződést. Mert a gyerek bizony az.
2020. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/105 anonim ***** válasza:
89%

Mert egyre jobbak a védekezési módszerek + egyre kisebb a társadalmi nyomás.


Én nő vagyok, és semmi kedvem a gyerekvállaláshoz. A legminimálisabb mértékben sem tartom aranyosnak a csecsemőket és az 5 év alatti gyerekek 90%-át sem.

Amimor 16-25 éves voltam, erőltettem magamra, hogy akarnom kell, mert betegnek, deviánsnak mondta a többség azokat, akik olyan vonakodással állnak a témához, mint én. De az utóbbi években lesz.arom, ki mit gondol, a közeljövőben nem akarok gyereket (29 vagyok), és ha nem tör rám teljes szívemből, őszintén az érzés egyszer, hogy mégis, akkor nem lesz soha.

2020. dec. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 anonim ***** válasza:
79%

A mai világban inkább már teher, mint öröm a gyerek. Ráadásul védekezni is lehet könnyedén, nem úgy mint régen.

Régen amikor még nem lehetett mást csinálni csak bámulni a 4 falat robot után, akkor még buli volt a gyereknevelés, de most... minek?

2020. dec. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/105 anonim ***** válasza:
66%
mert köztudott hogy a férfiak lecserélik az idősebb feleségeiket fiatalabbra, akkor minek áldozza be az életét, gyerek után már úgysem kellene senkinek. Így legalább szebb és csinosabb maradhat 40 éves koráig (mert a szülés, szoptatás pusztítja le a testet legjobban, éjszakázás, családi stressz öregít), és még 60 éves korig is bármikor talál szexre pasit, utána meg nem fogja érdekelni a szex se, ellesz magával, a tvvel meg a barátaival. Ha okos, félretesz és éli világát.
2020. dec. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 anonim ***** válasza:
77%

Végső soron semmi nem garantálja, hogy nem döglök meg szülés közben, hogy vissza tudom nyerni a testem szülés után, hogy nem leszek teljesen magamra hagyva a gyerekkel és ezáltal kiszolgáltatva és természetesen azt sem tudni, hogy nem leszek elhagyva. Szóval, miért is vállalnék ennyi kockázatot? Miért érné ez meg nekem?


Hogy még a karrierem is kettébsszam a testem mellé és ki legyek kiáltva ostoba háztartásbeli aranyásónak? Vagy hogy a nyúzott fejem és a szoptatástól lógó mellem miatt egy olyan nőre epekedjen a delikvens, amilyen most vagyok?



Pffft felejtsétek el. :D


Arról a színvonalról ami meg oktatásból, normákból meg úgy általában életminőségből jut egy magyar gyereknek már nem is beszélek.

2020. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/105 anonim ***** válasza:
40%
Többek között azért is, mert lényegében dugig a Föld, kérdező. A koronavírus miatti gazdasági - közlekedési (turizmus) leállásnak köszönhetően a természet egy kicsit fellélegezhetett. Tájékozódjál már, mielőtt hülyeségeket kérdezel.
2020. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/105 Oklahoma ***** válasza:
77%

Mert a gyerek 18 év masszív elfoglaltság...

Mert megszűnik a spontenaitás...

Mert anyagilag megterhelő...

Mert szimplán nem szeretnének, nem anyatípusok..

Mert egy gyerek rendkívül önző tud lenni...

Mert meghal a nőiesség egy darabkája benned....

Mert az apa (nem általánosítok), nem lesz partner..

Ajánlom figyelmedbe a A legszebb dolog c. filmet

2020. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 anonim ***** válasza:
25%
Mert csórók a pasik. Akiknek gazdag pasijuk van, azok szülnek, mert megtehetik anyagilag, és kell is, ha meg akarják fogni a pasit.
2020. dec. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 anonim ***** válasza:
92%
Már egyre többen el merik mondani, hogy a gyerek nem minden esetben hiperszuperfúdefantasztikusélezértelme, hanem sokszor marha nagy szívás!
2020. dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!