Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szakító ok lenne a pasiddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakító ok lenne a pasiddal ha megnövesztené a kisujján a körmöt, hogy azzal jobban eltudja az orrában és a fülében lévő dolgokat, és kitudja szedni?

Figyelt kérdés

Már láttam mikor bedugta a hegyes körmét az orrába tekergette, majd kiszedett belőle valami olyat, hogy utána napokig bökékeltem.

ti ezt tűrnétek a pasitoknak?

34F

28L


2020. dec. 19. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Ha egy ilyen igénytelen gusztustalan pasival vagy együtt az téged is minősít.

Komolyan ez volt a legjobb az összes közül? :D

2020. dec. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem ilyen volt.

de évek alatt folyton az orrában túrkált majd egyszer csak azt vettem észre hogy kisújján női köröm méretű köröm van, és túrja az orrát.

Néha egész sokáig forgatja benne.

Amúgy nem igénytelen ezt leszámítva, nagyon jól áll anyagilag, ruhái is olyanok amiket én sose engedhetnék meg magamnak.

Nem gond neki havonta 40-50 ezres új cipőt venni, vagy most vett télre vastagabb kabátot, 150 ezerért.

De ezt a körmöt nem értem.

2020. dec. 19. 09:26
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Az, hogy telik neki drága holmikra attól még lehet igénytelen. Mint a példa is mutatja.

Ha valakinek van pénze attól nem lesz sem okosabb sem kutúráltabb.

Egy magára valamit is adó nő már kivágta volna mint macskát szarni.

De gondolom vele maradsz a pénze miatt igaz!? :D

2020. dec. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Amíg volt színház oda is jártunk.

Szóval nem lehet mondani, hogy nem kultúrált.

Viszont sokszor volt hogy amit sunyin az orrából kiszedett, gyurogatta kicsit majd elpöckölte.

Színházban is csinálta.

emlékszem valami nagyobb darab egyszer jobban eltalált valakit még hátra is nézett kicsit, ő meg úgy csinált mintha oda sem nézett volna.

Azt még nekem mondja hogy ez a vadhajtás mit nézelődik?

Szövege amúgy jó, csak sajna ezt a körmöt, lehet nem veszi már be a gyomrom.

2020. dec. 19. 09:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az igenyesseg elsosorban a szemelyes higieniara vonatkozik! Most fordult fel a gyomrom, de ezek szerint neked megis belefer, ha mar igy el vagy mellette...Vegyen papirzsepit,fultisztitot! Ezek szerint lenne mibol...
2020. dec. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Troll kérdés, remélem ezt is azért nézegetik a moderátorok nem csak az én válaszaimat. :D

Hihetetlen...

2020. dec. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!