Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokszor hallottam már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor hallottam már, hogy ha tetszik egy nő egy férfinak akkor "taktikázik". (pl. féltékennyé akarja tenni, ezért más nővel szórakozik előtte, meg ilyenek). De ez vajon a gyakorlatban tényleg jelen van? Ha igen akkor melyik korosztályban? 30N

Figyelt kérdés
2020. dec. 19. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van ilyen is... Párom nem taktikázott velem, mielőtt összejöttünk, szerintem ez intelligencia kérdése is. Illetve tini korosztályban tudom még ezt a jelenséget elképzelni.
2020. dec. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem életkor, hanem érett személyiség függvénye, ami nem feltétlen jár együtt a kor előrehaladásával.
2020. dec. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki taktikázik azt pároslábbal...
2020. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

féltékennyé akarja tenni, ezért más nővel szórakozik előtte, meg ilyenek)<<és itt véget is ér az ismerkedés! :D

Ha pl látom h van egy csaj aki tök jól végig hülyülni a napot a bélával..akkor utána nem is töröm magam meg nem is érdekel találok mást akivel végig hülyülöm én is a napot.Nem fogok senkire rá akaszkodni...+ha olyan jól elvannak akkor lehet ,hogy a bélának legalább összejön valami. :)

Inkább nem jövök össze a kiszemeltemmel...sőőőőt még az is jobb ha elküldenek a halál retkes fszára mikor meg akarok valakit "ismerni"..mint h "szamár" legyek a saját kapcsolatomba...tudod aki a ló helyet van...


Ha meg kiderül ,hogy az egész csak taktika volt akkor meg azért nem érdekel tovább a dolog...rühellem ha manipulálnak.

2020. dec. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki manipulalni probál ott el sem kezdődik a kapcsolat.
2020. dec. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Én eleve azt sem hiszem el, hogy a férfiak csinálnak ilyet,vagyis nekem ez egy kicsit valótlan.

Pl ha vki jól elvan egy másik lánnyal azt nem is én érdeklem, így vagyok vele.

Vagy ha vki direkt nem néz rám, akkor azért nem le se szar.

2020. dec. 19. 14:05
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6

Igen. Ez pontosan így van.

2020. dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igazán van ilyen...
2020. dec. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld meg, ha valaki taktikázik, az nem tisztel, nem becsül, semmit nem jelentesz neki. Normális ember megteremti az érzelmi biztonságot a másik fél számára, nem kínozza ilyen szadista taktikákkal.
2020. dec. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Gyakorlatban neki is ad pénzt.
2020. dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!