Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenkinek csak rossz tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek csak rossz tapasztalatai vannak az önbizalomhiányos emberekkel?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Nagyon önbizalomhiányos. Pedig annyira jóképű és szerethető. Okos is. De az önbizalomhiányából adódóan elég sok a konfliktus.. Próbálok vele megértő lenni, és próbálom azért harsányabban meg-meg mondani neki, ha valami nem jó, de egyszerűen annyira rosszban van önmagával, hogy nem mindig lehet vele dűlőre jutni. Ez az állapot változhat? Mire számítsak?

2020. dec. 19. 17:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
74%

Önbizalomhiányosként mondom,hogy semmi jóra ne számolj.Az a kevés ember,aki hajlandó velem beszélgetni,rendszeresen szóvá teszi,hogy lehozom az életről.(Pedig igyekszem fenntartani a normalitás látszatát.)

Mi nem tudjuk szeretni önmagunkat,ezért,ha mások szeretetet mutatnak felénk,azt úgyis elutasítjuk,mert nem fér bele az énképünkbe.

A srácnak szakértői segítség kell,(Anno nekem is az kellett volna.)elvileg leküzdhető az állapota,de egy műkedvelő ehhez nem elég.Ha nem akarsz mártír lenni,akkor hagyd,különben lehúz,és magával ránt.

Lesznek itt páran,akik meg akarják majd magyarázni,hogy Te önts bele önbecsülést,de ez nem így működik.

2020. dec. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2020. dec. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%

Változhat, de csak akkor, ha felismeri a helyzetét és ő maga akar majd változtatni rajta.


Te nem fogod tudni megváltoztatni.

2020. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
46%
Egy megfelelő csaj, pont hogy ki tud kupálni egy bizonytalan srácot.
2020. dec. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
41%

Mi az, hogy önbizalomhiányos?


Olyan, mint itt a sok csicska, akik kiírják, hogy "38 éves vagyok, még nem voltam nővel mert szerintem nem kellenék nekik." vagy normálisa önbizalomhiányos, azaz nem megy oda az edzőteremben Oczella Eszterhez, mert tudja REÁLISAN, hogy rohadtul kevés a nőhöz?

2020. dec. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
83%

#5-ös,aki reálisan látja a helyzetet,az nem "normálisan" önbizalomhiányos,hanem realista.Ismered a vevőtájékoztatós viccet?

"Superman jelmez dobozán: Az ember alapvetően nem tud repülni. Ezt a tényt a jelmez viselete sem befolyásolja!"

2020. dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%
Nekem volt ilyen barátnőm, hiába mondtam neki, hogy gyönyörű, okos stb stb...nem hitte el, nagyon kritikus volt magával szemben, és kb bebeszélte magának, hogy semmire nem való. Valószínűleg pszichológus lenne a megoldás, de ezt nyilván nem fogja belátni, ha valakitől ezt meghallaná, megsértődne. Nem tudtam mit kezdeni a helyzettel, mert kihatott a kapcsolatra is, már nem vagyunk együtt. :/ Nálatok még van esély, próbálj meg vele leülni, beszélni, min lehetne változtatni, hátha vevő lenne rá.
2020. dec. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
44%
Nekem azzal van rossz tapasztalatom, amikor megnő az önbizalom. Pl önbizalomhiányos, de jófej csaj lefogy, csinosodik, és egy nagyképű "kihaénnem" ember lesz belőle. Oké, hogy lett önbizalma, de sokkal szimpatikusabb volt, amikor nem volt.
2020. dec. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%

6.-nak.


ÉN tudom, csak sok ember nincs tisztában a valósággal itt a Gyakorin.

Például amikor a családi rovatban a 18 alatti gyereknek mindig a "Költözz el otthonról!" tanácsot nyomják, vagy a munkakeresős kérdésekre, amikor valaki leírja, hogy kirúgták a gyárból, a sorról, és a legtöbbször az a válasz jön nekik, hogy "Legyé IT ménök, pogromozós, oszt kereső vele havi 3 millijót, mind én e!."

2020. dec. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

9-nek.

A Gyakori az internet Mónika show-ja.Vérmérséklettől függően lehet röhögni/szánakozni,de komolyan venni nem szabad.

2020. dec. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!