Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek 1 nőnek sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek 1 nőnek sem?

Figyelt kérdés
Próbáltam párszor a való életben is csajozni de nem jött össze. Utána próbáltam interneten (facebook,instagram) és ott sem jött össze. Később megpróbáltam a társkereső oldalakat vagy 10 db ot biztosan és ott meg nem írtak vissza a nők. Pedig nem vagyok kövér,170 cm vagyok és 65 kg és még mellette edzek is. Szerintetek mi lehet a probléma?

2020. dec. 23. 19:11
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
72%
Jó kérdés... esetleg küldj képet magadról privátban és megmondom 22/L
2020. dec. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
27%

Lehet csak elsöre nem kellesz..


Én jartam igy volt egy haver hébe hoba làttam/találkoztunk, ritkan voltunk együtt, nem akartam semmit(de ö se nagyon szerintem) meg is szakadt a kapcsolat, de ujra feljött es igy huzavonàsan is ugyan, de alakul vmi.


De ilyenek hogy vkire rairsz random es nem vàlaszol. Az egy nagy nagy semmi.

2020. dec. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
63%
Magabiztosság kell már csak. Határozatlanság jön le a kérdésedből is. Önbizalmat kell sugároznod. Tudd mit akarsz magadtól, az élettől... és a jelölttől is.
2020. dec. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
84%
Üdvözlet a klubban. :)
2020. dec. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Boldog karácsonyt.
2020. dec. 25. 11:37
 6/34 anonim ***** válasza:
97%
Az a baj, hogy ezt nemhogy így ismeretlenül, hanem könnyen lehet, hogy még téged jól ismerve sem fogja tudni senki megmondani. Én is sportos vagyok, igényes, jól öltözött, jól fizető, szabadon végezhető munkám van, mellette művészi tevékenységet végzek, könnyen boldogulok társaságban, egyszóval minden ilyen objektív szempontot kipipálok. Mégsem vagyok képes sehogy sem arra, hogy kialakítsak egy párkapcsolatot, mindenki leépít legkésőbb pár hét után. És ha kérek visszajelzést, tanácsot, mindenkitől azt kapom, hogy ők igazán úgy látják, hogy minden rendben van velem, és nem értik, mi lehet a gond. Nagyon frusztráló.
2020. dec. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Hát igen, én meg azt látom hogy sok nőnek olyan pasi kell mint amik a romantikus filmekben van, sőt ez fordítva is így van hogy a pasiknak is a filmes nők kellenek. Ez mind szép és jó, de ez a valóság és ott direkt olyan emberek vannak beválogatva akik szépek meg akkor kivételesen jól be vannak állítva. Meg a mostani divatot követő pasik kellenek ezeknek, (ecsethaj, szakadt farmer, csőnadrág, 170cm< és 50-60 kg hogy izom is legyen.) Vagy ha ez nincsen meg akkor legyen sok pénzed. Én sajnos egyikhez sem vagyok köthető, gondolom ez is nehézség a pártalálásomban. :(
2020. dec. 26. 11:47
 8/34 anonim ***** válasza:
73%
Ronda vagy. Ilyen az élet. Üdv a klubban. Vidd lejjebb a szintet. Előbb utóbb lemész olyan mélyre, ami már a te szinted lesz. Ott merőben más lesz a tapasztalatod a találati arányt illetően. Ez így működik. Ahogy írtad az élet nem egy film. Itt egy ronda nő vagy fаszi nem fogja a királyfit vagy királylányt leakasztani a film végén a bálban. Ha ezt nem akarod, akkor meg legyén nagyon-nagyon gazdag. Ha meg egyik se járja, akkor meg szűz maradsz, ahogy én 40 évesen.
2020. dec. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Már nem azért, de én nem mondom magam rondának, más véleményét meg lefosom. Edzek most a hasamra fogok sokat edzeni, karom szép izmos, igaz nem vagyok testépítő testalkatú, de az átlagnál izmosabb vagyok, öklömre is edzek és azok is már nagyobbak a bütykök mint az átlagnál, úgyhogy én annyira ronda nem lehetek ha az átlagnál már egy picivel jobb vagyok!!
2020. dec. 27. 07:59
 10/34 A kérdező kommentje:
Meg azt még hozzáírom hogy nem vagyok ecsetfejű, mert ugye ez a mostani divat és a nőknek mindig az olyanok kellenek akiknek ecsetfejük van meg stb kinézetük, ha ezek meg nincsenek meg akkor meg legyél dús gazdag. Lehet ha annyira nagyon ronda lennék mint amilyennek mondasz anélkül hogy képet láttál volna rólam vagy élőben, de még ha tényleg ronda is lennék, sok pénzem lenne és már döglenének utánam a csajok. Csak hát jelenleg egyikbe sem tartozok, inkább türelmes leszek mint hogy egy égig álló hajam legyen, és bohóc kinézetem 45-50 kg al mert ugye az az izmos közben, meg semmi zsírréteg nincs rajta, az az izmos aki 180 cm-en már olyan 90-100 kg úgy hogy keményen edz, csak hát ezt a mostani fiatalok nem tudják, ők úgy hiszik magukat izmosnak hogy semmi súlyfelesleg nincsen rajtuk, én 170 cm vagok és 65 kg a hasam kicsit nagy, de kinéztem egy appot ami remélem nem lesz fizetős és akkor azzal edzek a hasamra, ha az lesz akkor meg más alternatíva, lehet hogy "csúnya" vagyok, de én nem fogom feladni, én nem 45-50 kg-osan leszek izmos hanem ha kicsit az edzés miatt visszaesek pár kg-ot akkor olyan 62-60 kg-osan, amúgy is a 170 cm-nél ez az ideális súly, talán még a 70 kg, minél magasabb az ember annál nagyobb súlytömegnek kell hogy rajta legyen hogy ne nézzen ki nádpálcának, ez tapasztalat, mert a régi általános iskolai ofőm szerint jó megfigyelőképességem van és mennyire igaza volt. Végszó, nem adom fel!!
2020. dec. 27. 08:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!