Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne ismerkedni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ismerkedni, ha a baráti körömben egy lány sincs?

Figyelt kérdés
Elhatároztam, hogy oda fogok menni egy lányhoz beszélgetni pl. egy kávézóban, egyetemen stb., viszont egyik barátom szerint a lányok nem vevők arra, ha csak úgy odamegy valaki hozzájuk

2020. dec. 24. 12:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
99%

Ez is csak akkor működik ha előtte már volt szemkontaktus és láthatóan tetszel a csajnak.

Egyébként felejtős.

2020. dec. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Majd azt a lányok eldöntik sztem.
2020. dec. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
mert a haverod nem jött be annak a csajnak akihez odament, nálad lehet jobban sülne el a dolog. Talán csak hebegett-habogott hülyeségeket kérdezett, a csaj nem ért rá erre, nem volt vevő rá stb. Nincs tökéletes recept a garantált pártalálásra! Ami az egyik nősténynek nem jön be, az a másiknak még bejöhet.
2020. dec. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Próba szerencse. Ha nem vagy tolakodó, bajod nem lehet. Mit veszítesz? Maximum megmondjak, hogy nem szeretnének beszélgetni. :)
2020. dec. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Ahogy az egyes is utalt már rá, az ilyen ismeretlenül-leszólítós dolgot csak a nagyon jól kinéző férfiaktól tűrik a nők. Hacsak nem tartozol azon nagyon kevés férfiak közé, akikért a nők a külsejük miatt rajonganak, élből le fognak pattintani.
2020. dec. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%
#5 cáfolom.
2020. dec. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Nincs egy jó húga vagy unokatesója egyiknek se? Esetleg nekik osztálytárs vagy akárki. Be tudnak ám mutatni sok embernek. Nem olyan nehéz összehozni 😉
2020. dec. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

6#


"Cáfol vmit: vmely állítás igazságát megdönteni, v. alaptalan, helytelen, téves v. hamis voltát (ellen)érvekkel bizonyítani igyekszik."


Amit te csinálsz, az tagadás.

2020. dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Most vitázzak veled vagy ne? Mm nincs kedvem :) csak annyit mondok h nem vagyok a legtutibb alfa bika, mégis sok sok nőt szólitottam meg személyesen és eredményesen.
2020. dec. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
15%
én addig dumálok neki, akkor is ha nagyon jövök be neki, hogy elkezd nedvesedni és eljön velem randizni másnap. Tuti tipp, ne engedd h elutasítson. Te irányíts.
2020. dec. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!