Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem? F23

Figyelt kérdés
Egy ideje így párkeresés meg lány téren olyan furán érzem magam.Kezdem azzal,hogy akármikor úgy vagyok,hogy meg kéne egy lányt próbálni akkor rögtön valami félelem féle jön elő rajtam,hogy úristen mi van ha mégis összejön a lány.Amúgy lehet ez is hülyeség attól félni,hogy összejön e egy lány?Na mindegy.Másik dolog meg ez a szex.Állandóan hallom ha nem fekszel le a pároddal például fél éven belül akkor dobni fog és hasonlók.Egyrészt szerintem nem igaz mert ezt a párok döntik el,másrészt meg engem úgy igazából nem érdekel a szex.Jó persze egyszer meg kell történnie de azt is akkor amikor én is készen állok rá.Ha meg nem tud a lány várni akkor ez van.Sose volt még volt barátnőm úgyhogy fogalmam sincs azokról a dolgokról amik egy párral járnak.A pár a másik dolog.Valahogy mintha félnék attól,hogy ha lesz valakim akkor oda a szabadságom amit felvált egy lány akire figyelnem kell,törödnőm vele meg minden hasonló.Nem tudom ez most kinek,hogy jött le.Ez a másik úgymond félelmem.

2020. dec. 25. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Akkor ne keress párt, ennyi.
2020. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne így fogd fel ezt az egészet. Próbálj arra gondolni, hogy egy kapcsolattal tudsz fejlődni. Javul a kommunikációs, kompromisszum megoldó képességed. Az meg, hogy a szex miért nem érdekel, azon gondolkozz el. Talán lehet nem vagy megelégedve magaddal ezért nem vonz a tudat, hogy más lát téged meztelenül.

Arra pedig senki nem kényszerít, hogy azonnal legyen szex. Hidd el, ha valakinek fontos vagy, várni fog. Próbálj valaki olyat találni, aki fontos számodra, akkor megjön a kedved hozzá.

2020. dec. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2:Ezen mondjuk mindig gondolkodtam, hogy ha évek óta vannak női lakótársaid, "csak barát" nőid stb. akkor mit tud a kommunikáció terén "fejleszteni" egy párkapcsolat. Főleg ha mondjuk lánytesókkal nő fel az ember.
2020. dec. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3 Nekem van egy gimis hugom akivel rendesen beszélgetek de idegen lányokkal nem tudok.


Amúgy meg van egy érdekes ellentét nálam.Ez akkor jön amikor pl. youtubeon jön a gondolat,hogy nézni kéne ilyen első csókos videókat.Elinditom a videót de abban a pillanatban jön az újabb gondolat miszerint be kéne valami zúzós zenét is nyomni a videó alá,hogy véletlen se jöjjön fel bennem olyan érzés a videó nézése közben.

2020. dec. 25. 21:16
 5/9 anonim ***** válasza:
4: Azt kell tudatosítani, hogy teljesen normális, természetes és jó dolog nők iránt vonzalmat érezni. És akár csókos videókat nézni, mindenféle zene nélkül. :)
2020. dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én meg inkább eltüntetni akarom valamiért ezt az érzést.Talán azért mert nem akarok úgy járni mint apa és nagybátyám,hogy igen csak elcsavarták a nők a fejüket.

Csak úgy mutatok példát.Vegyük péládnak,hogy ezt a videót nézem:

https://www.youtube.com/watch?v=VMJzbGQ4yyk


Mielőtt elinditanám keresek egy ilyen zenét alá:

https://www.youtube.com/watch?v=VhtWxBD-PbE


Ekkor van az amit előbb irtam.

2020. dec. 25. 21:26
 7/9 A kérdező kommentje:
Az is igaz,hogy belül meg szomorú vagyok.
2020. dec. 25. 21:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nagyon vallásos lehetsz a lelked mélyén, ha a szexualitást szó szerint ÖRDÖGI dolognak tartod...


Egyébként nagyon jó megérzéseid vannak, mert a testi örömök valahol tényleg "ördögi"-nek mondhatóak.


Hogyan érezted magad, amikor megtudtad, hogy magömlés fogja jelezni a termékennyé válásodat?

2020. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok vallásos egyáltalán. Ilyet ne is gondoljon senki.


Magömlésnél meg nem gondoltam semmit de annyira nem hogy 18 voltam amikor először nyúltam magamhoz.

2020. dec. 26. 07:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!