Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csonttömeg-csökkenéssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csonttömeg-csökkenéssel mondjak le róla, hogy valaha is lesz szép, vonzó barátnőm?

Figyelt kérdés

Krónikus betegség miatt is jött elő és mivel 25 éves korig alakul ki a végleges csontállomány (28 vagyok), már nem fogok tudni rajta változtatni, emiatt min. 50 éves koromra garantált egy gerinc/csípőműtét vagy akár combnyaktörés, mert ugye öregedéssel folyamatosan csökken a csontozat sűrűsége.

Amúgy viszonylag helyes az arcom és kedves személyiség vagyok.



2020. dec. 26. 12:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Jelenleg is a személyiséged nők számára negatív, nem tetsző részei miatt és a berögzült rossz szokásaid, viselkedésformád miatt nincs barátnőd.
2020. dec. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
58%
De neki szép, vonzó nő kell. Az átlagos az nem jó ám.
2020. dec. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
#2: Átlagos is jó, ha igényes és vonzó. Pl.: [link]
2020. dec. 26. 12:44
 4/35 anonim ***** válasza:
Lehet akire ő azt érti hogy szép, vonzó, az neked csak átlagos. Nem teljesen egyforma mindenki ízlése.
2020. dec. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
37%
Bocs 2-es de az átlagos az miért ne lehetne szép és vonzó? Az átlagos nem azt jelenti, hogy "semleges", hanem, hogy a többiekhez képest nem kiemelkedő. És annyira elegem van abból, hogy mindenki, aki azt a teljesen normális, mindenkiben meglévő igényt, hogy olyasvalakivel szeretne lenni, akit vonzónak talál, azt ki meri mondani, az azonnal be lesz shamelve, hogy HaLoD kI vAgY tE hOgY sZéP nŐt AkArSz VaLaMi FiLmSzTáR?
2020. dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

3


Szerintem, ha ez a lány hajat mosna, és feltenne egy minimális sminket (értsd: mondjuk 2 perc alatt kicsit kiegészítené a szemöldökét egy színezett szemöldök géllel + magára dobna egy kis szempillaspirált), akkor NAGYON szép lenne. Így meg csak sima szép. De szerintem nem átlagos.

2020. dec. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
75%
6. Jaja, ez a csaj genetikailag nézve csinos, helyes pofijú egyszerűen. Más kérdés hogy a képen nem szánt max pár órát a vakolatra és a többi dologra.
2020. dec. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
90%

#2

Most ezt úgy mondod, mintha meglepő lenne. Bármilyen hihetetlen, szeretnénk szép barátnőt. :O

2020. dec. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

8


Szerintem teljesen normális dolog, hogy szép barátnőt szeretnétek.

2020. dec. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Oké, de ha ő mindig többre vágyik, mint amit megkaphatna, akkor örökké vágyakozni fog. Én pl csúnya nő vagyok, de tudom melyik kategóriánál van esélyem. Így mindig volt pasi kéznél, sőt dúskálhatnék is (ha nem lenne komoly kapcsolatom). Viszont, ha Brad Pitt féle kellene, akkor még mindig szűz lennék és itt siránkozhatnék halálom napjáig. Érteeeem?
2020. dec. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!