Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban ha egy lány internetes ismerkedés során megtudja a 28 éves srácról, hogy még nem volt barátnője, onnantól teljesen értéktelenné válik a szemében?

Figyelt kérdés
2020. dec. 26. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van 500 ilyen kérdés az elmúlt héten ,hagyd már rá keresd vissza.
2020. dec. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Dehogy.
2020. dec. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván én is úgy kezdeném 28 éves szűzként az ismerkedést, hogy Szia, 28 éves szűz vagyok, kúrunk?
2020. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Miért kell ezt közölni? Engem az ismerkedés kezdeti szakaszában szinte sosem kérdez egy lány sem a korábbi kapcsolataimról. De ha ennyire zavar, mi lenne, ha azt mondanád, hogy nem volt még komoly kapcsolatod? Ezzel nem hazudsz, és vszleg úgy érti majd, hogy eddig lazák voltak.
2020. dec. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Gondolod, hogy ez a régi világban a net előtt nem így volt? Akkor még inkább így volt, mert 28 évesen már a többség erősen házasodó félben volt, és te meg még ott álltál volna 0 tapasztalattal.


Sőt, akkoriban még nagyobb szívás volt, mert sokkal szűkebb ismeretségi körből kerültek ki a párok, így nyilván mindenki tudta volna, hogy még érintetlen fiúka vagy

2020. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Ha valaki, 28 éves koráig szűz maradt, annak komoly mentális és/vagy fizikális oka van. Kinek kell hibás egyed?
2020. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

Ha szóba kerül mindenképpen hazudj róla. Az a legtisztább. Úgyse fogják tolerálni az ilyesmit és defektesnek fognak tartani. Fizikailag meg senki sem mondja meg rólad.


Nézz utána hogyan vélekednek a szűz férfiakról itt a nők a gyakorikérdéseken. Hát nem túl fényesen...

2020. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Igazad van 6-os, ha valakinek éppen nem úgy jönnek össze a dolgok fiatalabb korában, azt még bélyegezzük is meg, mert nyilván nem elég teher meg szorongás ez már neki alapból, még erősítsük is benne, hogy ő egy defektes sz*r, és nem is érdemel szeretetet!
2020. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
#8-as - pedig 6-nak igaza van csak kicsit nyers volt. Én 40 fölött vagyok és sose volt senkim. Okkal. Nincsenek véletlenek. Jó nők is szoktak kezdeményezni. Csak nem a rondáknál :). Természetes kiválasztódás.
2020. dec. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%
Neked már lefőtt a kávé. El vagy késve! Keress egy hobbit! Nőnek nem fogsz így kelleni 0 tapasztalattal - ennyi idősen !
2020. dec. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!