Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúknál hátrány, ha lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknál hátrány, ha lány létemre nem vagyok az a lelkizős típus?

Figyelt kérdés

2020. dec. 26. 22:56
A kérdező szavazást indított:
Előny
Hátrány
23 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Alapból előny, legalábbis nálam, persze az nem baj ha beszélgetni is tudunk. 39F
2020. dec. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fejtsd ki nálad ez mit jelent. Romantikára fanyalgást, zárkózottságot, soha nem beszélsz az érzéseidről vagy nem érdekelnek mások érzései, esetleg valami mást.
2020. dec. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ezt fejtsd ki bővebben. Amúgy ha jól nézel ki tök mindegy milyen vagy lesz elég hapsid.
2020. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A picsogás, felesleges hisztik, mindent érzelmi úton kezelni felesleges, ezért ha ezt érted lelkizés alatt akk előny ha ezeket nem csinálod. Az viszont (nekem) fontos lenne, hogy beszélj az érzéseidről, amiket okozok benned mondjuk, vagy amiket megélsz általam.
2020. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, az érzésekről beszélésre gondolok, persze néha az is kell, de általában jobban szeretek a közös érdeklődési körökről, a világ dolgairól, és a velünk történt eseményekről beszélgetni.
2020. dec. 26. 23:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez szerintem közel irreleváns. Egyébként az a lényeg nézz nagyon jól ki és senkit se fog érdekelni. Lehetsz akár te a legbunkóbb nő a világon, akkor is lesz bőven miből válogatnod.
2020. dec. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem szükségem lenne rá. Mármint az egész világ előtt megjátszom, hogy minden rendben, kellene egy személy aki előtt lehetek néha gyenge.


F

2020. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én pont a lelkizős típus vagyok... szóval jah :c
2020. dec. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elmondom mi számít:

Szép az arcod?

Szép a feneked?

Jók a melleid?

Jó a tested?

Jók a labaid?

Kb ennyi.

2020. dec. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előny, ha nem akarnak tőled semmit :D
2020. dec. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!