Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Összejönnétek olyan férfival, aki nem akarja magát beoltatni a covid ellen?

Figyelt kérdés
2020. dec. 27. 14:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Csak olyannal jönnék össze. Nem szeretnék később 3 fejű gyerekeket.
2020. dec. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Én sem hiszem, hogy be fogom magam oltatni. Még alszok rá valamennyit.
2020. dec. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Persze, inkább olyannal, mint olyannal aki kísérleti egér akár lenni.
2020. dec. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Igen.
2020. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%
Az én férjem beoltatja magát. Nagyon nem örülök neki. Szerencsére nálunk a gyerek vállalás már nem téma.
2020. dec. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
36%
Oltásellenesek, konteósok, laposföldhívők és a többi alternatív valóságban élő ember nem érdekel.
2020. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
35%
Csatlakozom a #6-hoz.
2020. dec. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
72%

Eü dolgozó vagyok. A férjem is átesett rajta már.

Nem vagyok oltásellenes, a gyerekemnek, az összes kiegészítő, nem kötelező oltást is beadatnám biztonságból.

De ezt az oltást nem kérem, a férjem sem. 1,-már nekünk fölös, enyhe, közepes tünetekkel átestünk rajta, 2,- több kolleginám is rosszabbul járt, hogy beadatta, egy külföldön élő 40-es nő munkaképtelen is lett egy életre.

Az intenzív osztály, ahol dolgozom, 100%-os arányban mondtak le az orvosok, nővérek stb az oltásról. Vajon miért...

2020. dec. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%
#6 neketek mindenki konteós, aki nem hiszi el szóról szóra a média hazugságait, úgy mint ti
2020. dec. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%

Nektek minden hazugság, ami hivatalos. Ha kijönne egy tudományos közlemény, miszerint az ég kék, egyből születnének a teóroák, hogy ez a kormány propagandája, az ufók manipulálják a látásunkat és a többi okosság. :D

Forráskritikára szükség van, de attól nem leszel okosabb, hogy válogatás nélkül tagadsz mindent, amivel a kedvenc blogod nem ért egyet.

2020. dec. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!