Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak miért várjátok ki még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért várjátok ki még a lány elkezd kötődni, többet érezni és csak utána mondjátok el, hogy nem szeretnétek semmi komolyat?

Figyelt kérdés

2020. dec. 28. 00:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%
Hülyék lennének elmondani, mert akkor jelentősen csökkenne azoknak a száma, akiket ágyba tudnak vinni. A többségnek ez a taktikája.
2020. dec. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
40%
Gondolom mert megtehetik. Csináljátok úgy, hogy ne tehessék meg. Vagy álljatok le alsóbb szintűvel, akinek valószínűleg nagyobb érték lesztek, mint valakinek, akinek sok olyan jut mint ti.
2020. dec. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
de pont ez az, hogy am már akad bőven olyan lány aki benne van ilyenekben
2020. dec. 28. 00:24
 4/33 A kérdező kommentje:
alsóbb szintű? Nem gondolom, hogy valaki több vagy kevesebb lenne bárkitől, nem az alapján döntök, hogy melyik pasi után hányan tolonganak hanem olyat keresek akivel kölcsönös a vonzalom (külső, belső) és ebből szerintem nemjó ha lejebb ad valaki hiszen egy kapcsolatban fontos
2020. dec. 28. 00:30
 5/33 anonim ***** válasza:
85%

Ha megnézed a családokat,nagyon sok helyen anya neveli egyedül a gyereket,semmilyen apa mintát nem latnak a fiúk. Nem tudjak,hogy kell a nőkkel helyesen bánni,az első csalódás után pedig már meg sem akarjak tanulni,csak dugni fűvel fával.

Sajnos én is ezt tapasztalom,nálam rendszerint fel évig húzzák,aztán bekozlik,hogy nekik ennyi idősen túl komoly a kapcsolat.

22 nő

2020. dec. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
95%
Erre én is szeretném tudni a választ.
2020. dec. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Velem is ilyen sokáig :( Pedig azt gondolná az ember hogy ha valaki ilyen kitartó hogy tényleg fél évig úgy tud tenni akkor biztos komolyat szeretne. Ráadásul sokáig semmi jele nincs, hogy csak szex kéne. De már úgy látszik ez sem garancia.
2020. dec. 28. 00:41
 8/33 anonim ***** válasza:
4%

Külsőből ha engednél pedig nagyobb eséllyel találnál olyat, aki értékel. Ha a saját szinten keresélsz, akkor csak egy leszel a sokból. Mert annyit segítek (36F), hogy a faszikat abszolút hidegen hagyja, hogy milyen van. A külsőd számít egyedül.


De félre ne érts, nem csinálsz semmi rosszat, mindenki így csinálja. Aztán előbb-utóbb jön majd valami. A probléma, ha utóbb. Amit mondtam ezen tudna segíteni, de így sem maradsz egyedül ebben biztos vagyok.

2020. dec. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nincs lejebb adás, muszáj hogy tetszen hiszen ez kell a vonzalomhoz. Nem a tökéletes férfiakat keresem, nem várom el a különleges külsőt, lehet hibája a lényeg hogy valami oknál fogva tetszen,és ha tetszik (miközben másoknak többségében nemtetszik) akkor az meg nem lejebb adás.
2020. dec. 28. 00:52
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy az is vicc,hogy vonzó nokent adjunk lejjebb,mert esélytelen,hogy számunkra vonzó part találjunk,mert közülük mindenki komolytalan ? Hát akkor inkább leszek egyedül mint olyannal,aki iránt nem tudok szexuális vágyat érezni. Az neki sem jó és nekem sem. És nem fogok lejjebb adni (kérdező,te se tedd!) az igenyeimbol,ha tudom,mit tudok nyújtani,hadd varjam már el azt a másik féltől is. Nem többet,csak pont annyit,mint amit adni tudok.

22 nő

2020. dec. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!