Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők a társkeresőkön miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők a társkeresőkön miért nem veszik észre a tipikus semmi baj a külsejével típusú átlagos pasikat? Rakás átlagos ismerpősöm van, aki kritikus szemmel sem ronda, de jó ha 3 havonta 1 nő visszaír nekik az is csak flegmán.

Figyelt kérdés

pl:


[link]


[link]


2020. dec. 30. 18:05
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
70%
Te a "semmi-baj-a-külsejével" Enikőt választanád, vagy a "napra-lehet-nézni-de-rá-nem" Mónikát? Na ugye!
2020. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
25%
Ilyenek a nők
2020. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
82%

Az ilyen pasiknak szerintem lazán visszaírnak a nők. Gyanítom, az ismerőseid képei nem egészen ilyenek.

De összességében, ha átlagos a külsőd, jobban jársz, ha valós helyszíneken ismerkedsz, ahol van lehetőség a jellemből is villantani valamit.

De ezek a srácok szerintem rendesen vonzóak, pozitív kosugárzásuk van, nyitottnak és jókedvűnek tűnnek.

2020. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
83%
Attól, hogy objektíven semmi baj a külsejével, még nem feltétlenül tartom vonzónak.
2020. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg ők sem az átlag mancikra írnak rá, hanem az általuk önámításból átlagosnak nevezett, de átlag feletti nőkre - fiatal, csinos, feszes testű, karcsú, szép dús, hosszú hajú, hibátlan bőrű, szimmetrikus arcú, nem pengevékony szájú, min. B-s mellű nőkre írnak rá. Ahogy MAJDNEM MINDEN MÁS FÉRFI a társkeresőn (18-70 év közötti pasik 80%-a minimum)... azok a nők nyilván tudnak válogatni, és akkor nyilván a jobbat fogják választani.
2020. dec. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

Az ilyen pasiknak szerintem lazán visszaírnak a nők


Sajnos nagyon nem. Egyik ismerősöm sem rosszabb ezektől és átlag nőkre írnak rá, azok meg sem nézik szinte mit írtak. Ha meg, utána meg nincs válasz.

2020. dec. 30. 18:35
 7/51 anonim ***** válasza:
83%
Nem valo mindenkinek internetes tarskereso, mikor fogjatok mar fel?
2020. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
27%
A nőkkel egy a probléma mégpedig az hogy ők maguk sem tudják hogy mit akarnak. A másik meg eleve már úgy nevelik őket hogy jaj milyen szép vagy meg hogy ilyen szép lánynak minek dolgozni meg ez meg az tehát el kényesztetik ahogy a legtöbb pasi is ki vannak éhezve mondjuk ezért lehozzák a csillagokat is egy nőért és navyszerűen kihasználják ezt a nők mert miért ne tennék? Itt az lenne a megoldás ha le se lennének sz..va csúnyán kifejezve a nők nem fordítanák rájuk figyelmet mert akkor egyidő után ők mennek majd férfiak után de amíg egy nőre még mindig 10000 levél jut naponta meg like meg minden addig a nők flegmák lesznek és kifogják használni a normális férfiakat is nekem ez a meglátásom.
2020. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
74%
Hát... férfi szemmel nézve ők nem átlagosak hanem jóképűek. Jó nem modell kategória, de jóképűek. Ha ilyen arccal nem kapnak választ a nőktől akkor ott a közeledéssel lehet baj. Én ezerszer rondább vagyok és ha neten ismerkedek, szinte mindig visszaírnak ha írok valakinek.
2020. dec. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
74%

Ha ilyen felmeztelen kepel nyomulsz ne csodalkozz h nem irnak rad ...

Nalam kizaro ok a meztelen vagy felmeztelen kep

Ahogy a haj hianya is !

Sot a sorte (1-3mm) is kuka...


Ez van ...

2020. dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!