Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire nehéz megtalál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nehéz megtalálni a megfelelő partnert?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Egy huszas évei első felében járó srác vagyok, mostanában úgy érzem gondot okoz számomra a páratlálás, ebben szeretnék segítséget, tanácsokat kérni.

Kb fél éve zárult a legutóbbi komoly kapcsolatom, ami nagyjából hat évig tartott. Valójában nem történt semmilyen kimondottan különleges dolog ami a lezárás okát adta volna, mindösszesen annyi, hogy ahogy elkezdtem úgy érezni, hogy kialakult bennem az a jövőkép amit el szeretnék érni, azt is elkezdtem érezni, hogy ehhez sajnos valaki másra van szükségem.

Nincsenek irreális elvárásaim, valójában, csak biztonságot, őszinteséget, bizalmat szeretnék, azaz valakit akivel őszintén támogathatjuk egymást.

Sajnos az a tapasztalatom, hogy a velem azonos korú lányok (és itt hangsúlyoznám, hogy ez az én tapasztalatom) picit komolytalanok, vagy úgy is mondhatnám, hogy "gyerekek".

Persze van önkritikám, az is igaz, hogy nem én vagyok a föld legjóképűbb pasija, de amin tudok azon dolgozom.

Valójában a kérdésem annyi, hogy szerintetek mit csinálok rosszul?

Túl sokat várok a 21. században?



2020. dec. 31. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Igen, rohadt nehéz. De legalább neked volt egy 6 évig tartó kapcsolatod. Nekem még soha nem volt barátnőm.:(

18/F

2020. dec. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
LOL 1-es, 18 vagy. Én 42 és még sose volt nőm. Majd aggódj 50 fele, addig nincs miért.
2020. dec. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%
A nők alapból gyerekesek, ha megnézed a 80 éveseket, általában sajnos azok is. Kevés köztük a komoly, sajnos.
2020. dec. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem bátor dolog volt tőled, hogy felismerted, hogy a volt barátnőd nem hozzád való,és ebből ki is tudtál lépni.

A kérdésre válaszolva igen, valóban nehéz olyat találni, aki szinte mindenben megfelel és tényleg egy társ. 25 éves nő vagyok és hasonló gondolkodásunak mondanám magam, a korosztályomtól mindig érettebb és céltudatosabb voltam. Lehet ez az oka, hogy nem igazán volt komoly párkapcsolatom idáig, csak olyanok (összesen 2), amik pár hónapig tartottak. Összejönni pedig csak olyanokkal szoktam, aki potenciális partner lehet az életre, nem csak pár hétre. Nekem most éppen alakul valami, elég bizakodó vagyok és nagyon pozitív eddig a srác, talán ő az "igazi".

Tapasztalatból tudom ezért is mondani, hogy nehéz de ne soha ne add fel a reményt, na meg addig éld az életed és ne foglalkozz ezzel túlságosan. Én is akkor találkoztam ezzel a sráccal, mikor már leszartam az egész párkapcsolat témát :D

2020. dec. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, hadd reagáljak mindenkinek pár szóban.

#1

Fel a fefjjel, nekem is 18 éves koromban kezdődött az említett, viszonylag hosszú kapcsolatom, ráadásul egy érdekes véletlen során alakult ki a dolog.

#2

Nyilván a saját céljaid, világlátásod is befolyásolják ezt a dolgot. (Nem támadás)

#3

Ritka de szerintem azért akad, néhányat ismertem :)

#4

Köszi, mindamellett, hogy általában tudom mit akarok, tartom magamat annyira tisztességesnek, hogy ne játszak a másik idejével/életével.

Egyéb iránt egyetértek veled, én is csak olyanokkal kezdeményezek kapcsolatot akikkel el tudom képzelni a jövőmet. Persze nehéz ezt elsőre helyesen megítélni, de egy benyomása mindenképpen lesz az embernek.

By the way, sok sikert/boldogságot kívánok.

2021. jan. 1. 00:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, nehéz a pártalálás, főleg most a covid idején. Nagyon érettnek tűnsz, valószínűleg már átgondoltad magadban, hogy milyen párra vágysz, ez alapján kezdj keresgélni, ne adj lejjebb. Habár én lány vagyok, én is úgy látom, hogy rengeteg a korosztályban a gyerek, nincs meg a megfelelő érettség sokakban egy megfelelő párkapcsolat kialakításához. Habár én főként a fiúkat nézegettem, a lányoknál is valószínűleg ez lehet, ez nem nem kérdése.


Megválaszolva a kérdésed: nem, nem csinálsz semmit rosszul, keresd meg azt a lányt, aki tényleg hozzád való. 21. század ide vagy oda, mindenkinek mások az igényei, nem lehet elég nagy.

2021. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!