Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nincs így értelme ennek az egésznek?

Figyelt kérdés

Tinderről lenne most szó bár szerintem az egész internetes ismerkedést ide lehetne venni.Szóval a helyzet az, hogy nemrég rátaláltam erre:

[link]


Itt van egy videó is az esetről:

[link]


Férfi szemszögéből nézve szerintem ez így elég lehangoló, hogy egy nő ilyet lazán meg tud csinálni kicsit olyan mintha már nem is párkeresés lenne hanem inkább hímek közötti versengés egy nőstény kegyeiért mint az állatvilágban.Ezen kívül láttam még pár lány ismerősöm tinder profilját és szinte mindegyiküknél 99-en volt a számláló ami azt jelezte, hogy hány embernek tetszett a profiljuk, bár nekem azt mondják, hogy a java részük csak szexre hajt egy másik részük pedig simán nem jön be nekik valami miatt.Szerintem ennek így férfiként nincs túl sok értelme.Hiába írsz egy neked tetsző lánynak ha te vagy a 43-ik ember aki ír neki akkor valószínű, hogy már el sem fog odáig jutni, hogy elolvassa.(Ezt a kérdést nem azért írom, hogy a nőket szidjam vagy bárkit provokáljak vele csak kíváncsi vagyok mások véleményére ebben a témában)



2021. jan. 1. 18:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Ki mondta hogy nem olyan mint az állatvilágban?
2021. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Élőben talán jobb a helyzet.Valószinüleg a lány ismerőseid azért legalább átlagosak vagy jobbak annál.Inkább utóbbi.Amugy meg sok férfi a leg gázabb nőkre is ráir.szóval nem annyira mérvadó a 99 like.
2021. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Amugy meg akkor mi értelme bárminek is kb ha a piramis szerint hatalmas igazságtalanság van.Pl pénzügy.Mi értelme azért dolgozni hogy épp hogy megélj?Szerintem erre nem érdemes gondolni mert nem következik belőle semmi.Amugy meg lehetséges hogy aki tetszik nem is a szinted és azért válogathat.
2021. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

Így nem. Én jóképű vagyok (Amatőr modell akinek fizetnek de nem ez a hivatásom csak kis mellékes, ha ez segít) és még sokszor nekem is nehéz Tinderen ismerkedni. Én sem a felső 2%-ban vagyok benne arcra, inkább csak a felső 10-15% környékén. Ja és bőven nem csak instacicákra és 8-9-es csajokra vágyom.


De ugyanígy látom a való életben is hogy a tőlem átlagosabb kinézetű barátaim is eléggé szívnak a netes társkereséssel.

2021. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%

Vágj vissza!


Hívj csajokat randira, rendelj drága vacsorát, és drága bort, majd a desszert előtt menj ki a mosdóba...és lépj le a hátsó ajtón! >:)

2021. jan. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Netes ismerkedés ilyen.. Bárki ráírhat bárkire, emellett nem tudod, hogy a másik fél miért is van ott...


Való élet se más.. ha az utcán szólítasz le egy nőt, arról se tudsz semmit. Sötétben tapogatózás.


Ismerkedj ismerősi körben: Nem mindenkinek van olyan nagy ismerősi köre, hogy legyen kivel összejönni.


Annak nincs értelme, hogy a sok pasi nem hagyta faképnél a csajt.. még volt olyan, aki egy poénnak vette és beállt fekvőtámaszozni, meg versenyezni.

2021. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A neten is, az életben is ez megy, a legtöbb nő válogathat, amennyit akar. (Amelyik nem, az valószínűleg ronda vagy nulla a szociális élete.) Ha átlagos férfi vagy, akkor nagyjából a selejtek közé számítanak.
2021. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
7 de egy átlag férfi miért selejt ha egy átlag nő nem?
2021. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
"Így nem. Én jóképű vagyok" hogy nincs értelme?amugy meg átlag nőnek miért selejt az átlag férfi?az a szintje örüljön neki.
2021. jan. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
7 váloghat csak kurvára egyedül marad sok mert értelmetlenül válogat mér.
2021. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!