Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nőknek tényleg csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nőknek tényleg csak az ilyen pasik kellenek? Tényleg ez a mérce a csinos, szép lányoknál?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=x5rNWywMCa0&ab_channel=JohnnyV


Magas, izmos test, mély orgánumú nagydumás, de férfiasan titokzatos magabiztos alfahím kisugárzás és pénz. És ne gyertek, hogy instaceleb a barátnője, nem pedig egy orvostanhallgató, mert testközelből tudom, hogy a tanult egyetemista/diplomás csajoknak/nőknek is 10-ből 8-szor ilyen kaliberű "Chad" pasija van. És az a hihetetlen - amit nagyon megfigyeltem - hogy baromira van is kínálat és nem kell manapság a lányoknak osztozni a top pasikon. Szinte hemzsegnek az ilyen pasik. Mintha ugyanúgy egy sablonra gyártanák őket, mint a fitneszes formásmellű szép arcú insta csajokat. Tényleg ennyit javult volna 10-20 év alatt az emberek génállománya, hogy manapság alig látni nem vonzó testű, csúnya fiatalt?



2021. jan. 1. 23:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem nézel ki jól, a csinos nőket elfelejtheted.

Ennyi a történet.

2021. jan. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%

Aki megteheti, annak igen. És?

Nekem amúgy a fülbevaló miatt nem jön be, nálam az instant kiábrándulás.

2021. jan. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen az élet. Én azért már lehúztam 43 évet, fiatalabb koromban nem volt se facebook se instagram se nem tudom mi. Mégis csak annak volt jó nője, aki jól is nézett ki. Semmi köze a mai dolgoknak ehhez.


Amúgy tedd fel magadnak a kérdést mégis mi a rossebért állna le egy nő veled vagy velem, ha leállhat nálunk sokkal jobbal is. És ez a helyes, tegye is. Az élet nem a Máltai Szeretetszolgálat.

2021. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%

Igen, a szép, csinos csajok nem fognak förtelmekkel összejönni. Gyalázat.

Lehet nézelődni a kevésbé vonzó lányoknál.

2021. jan. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
36%
4-es, lehet, de minek...
2021. jan. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
97%
Hát, nekem egyáltalán nem tetszik, az orrhangja pedig számomra kifejezetten irritáló...
2021. jan. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
89%

Ja igen, hisz csak és kizárólag az ilyen kaliberű fickóknak van barátnője/felesége, a többi tök átlagos pár mind kamu. Istenem, annyira nevetséges ez az állandó általánosítás, ráadásul úgy csináltok, mintha a pasiknak nem lenne fontos a külső és mintha ők is nem a csinosabb, szebb lányt választanák, ha lenne rá lehetőségük....


Egyébként számomra ez a pasi kicsit sem jóképű, sőt elég messze van tőle.. Nekem kifejezetten visszataszító a feje, a hangja meg ritka irritáló.

2021. jan. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
84%

Backi, nem tűnt fel, hogy ez egy átlagos pasi, aki igényes a megjelenésére?

Igen, az elmúlt 20-30, sőt 50-100 évben jött divatba, hogy aki jó testet akar, az tesz érte, és elkezd mozogni. A videóban a srác arca semmi extrát nem tud felmutatni. Egy kellemes, átlagos férfi arc, ami valakinek vagy szimpatikus, vagy nem. A magassága lehet genetikai előny, olyan, amit örökölt, ami csak úgy van. De minden másért megdolgozott. A dumáért, a nézettségért, a testéért és a barátnőjéért. Amúgy a fiatal férfiak közt tényleg rengeteg a magas, a 180 cm átlag, de lassan az alatti magasságnak számít. Szóval ezzel se emelkedik ki a mezőnyből, hisz a többség ilyen.

Akkor mire fel az irigység?

Tessék tudomásul venni, hogy ahol a többség sportol, ad a külsőre, ott az ápolt, sportos külső az átlag.

Nem mindenki ül a sötét szobában a sült galambra várva.

2021. jan. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
22%
8-as, de nem az a mantra, hogy a kisugárzás, fellépés, lelépés, láthatatlan erő, bevonzás, transzcendens, aura, önbizalom, őserő kell a nőknek nem pedig a külső?
2021. jan. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
96%
#9: ja, és még mindig nincs olyan, hogy "a nők". Egyének vannak.
2021. jan. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!