Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz olyan nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz olyan nőt találni, aki imádja magát, a testét?

Figyelt kérdés
A legtöbb nő nem szereti magát, ez olyan lelombozó...
jan. 2. 21:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Ez miattatok, férfiak miatt van, mert folyton a tökéletes műnőkre csorgatjátok a nyálatokat, ezért bennünk, átlagos nőkben kialakultak komplexusok és megfelelési kényszer.
jan. 2. 21:05
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom én szeretem a testem. Nem vagyok egy atom bomba nő de jó az alakom nincs vele semmi baj. 163cm 55 kg
jan. 2. 21:09
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

#1 Véletlenül sem a média és a reklámok miatt, amik 0-24-ben azt tolják, hogy elégedetlen legyél. A kitűnő férfi ÉS női marketingeseknek, akik tudják mitől leszel frusztrált, elégedetlen és hogy vásárolsz többet.

A férfiakat ugye nem szokták az izmos, tökéletesen kidolgozott testtel irritálni, nem szokták hülyéknek, csóróknak és szerencsétleneknek beállítani, akiknek annyi a feladatuk az életben, hogy kidolgozzák a belüket és nyugdíj előtt meghaljanak.

jan. 2. 21:23
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Most erre mit lehet mondani? 18-20 éves koromig mindenki azért vegzált, mert a gyerek és a felnőtt között voltam, fogalmam sem volt, hogy kell nőnek lenni. Mire megtanultam, addigra olyan emberek kezdtek el koslatni utánam, meg zaklatni, akiktől csak egy darab húsnak érzem magam. Meg amúgy is csóró egyetemista voltam. Most meg lassan 25 leszek és azt hallgatom tőletek, hogy lehúzhatok a rolót, innentől csak ocsmányabb leszek. Pedig ha valaki, én mindent megtettem azért, hogy jól nézzek ki. Igazából jól is nézek ki, de megvannak a magam belső csatái, elsősorban miattatok és a lepcses pofátok miatt.

Tisztelet a kivételnek, persze, aki nem azzal akar maga mellé manipulálni, hogy megaláz, amivel tud.

Egyétek meg, amit főztetek. :)

jan. 2. 21:35
Rejtvényjáték - A demencia és az Alzheimer ellen
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Halkan idebiggyesztem a fogalmakat, amiket nektek köszönhetünk: salátapunci, parizercsöcs, deszka, pattanás (még mindig a mellekre), ha valakinek rövid a haja, már leszbi, ragyás/lárvaképű (smink nélkül), öreglány (30 évesen). És akkor legyen önbizalmunk. Köszi 👋
jan. 2. 21:39
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
Mint láthatjátok, kedves férfiak, undorítóak vagytok 🙂
jan. 2. 21:42
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem szekáltak gimiben fiúk, hogy csúnya vagyok, ez volt az egyik indokuk, persze az alakom se volt olyan hiperszuper, nem voltam olyan vékony. Mellesleg aztán kiderült, hogy ez hormonális probléma és most nyilván sokkal jobb, illetve nem ilyen tipikus "tini" alakom és arcom van már, hanem nőiesebb. De ugyanúgy nem érzem, hogy jól néznék ki, van olyan érzés ami rögzül, ha sz@rrá vágják egyesek a másik ember lelkivilágát. Teljesen mindegy, hogy vannak emberek, akinek tetszem, nem kedvelem a külsőmet, hanem max elfogadom olykor.

Nekem is lelombozóak egyes emberek kifejezetten, hogy elvették kb az életkedvemet tinédzser éveimben.

jan. 2. 21:43
Sanct Bernhard Bodorrózsa tiszta tea
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

Én szeretem a testem, jó alakom van még 44 évesen, három gyerek után is. Normál BMI-t alulról éppen elérve, 96-70-94 mell-derék-csípő mérettel, szép természetes mellekkel, kerek fenékkel és hosszú formás lábakkal nincs okom panaszra. Nem tökéletes, pl terhességi csíkjaim vannak, de elfogadtam őket, valamit valamiért. A férjem furcsa módon kifejezetten szereti a csíkjaimat.

Az embereket sokkolni szoktam a korommal, általában max 33 évesnek néznek és gondolnak főleg, ha a legkisebb gyerekemmel látnak, aki 2 éves. Óriási szerencsém volt a genetikai lottón.

jan. 2. 21:53
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Átérzem az eddigi válaszokat, én is éltem át és éreztem hasonlókat, mára már elmondhatom magamról, hogy van egy egészséges önbizalmam és szeretem a testem úgy ahogy vagy. Nálam ami segített ezen az volt, hogy fejlesztettem magam fizikailag és emocionálisan egyaránt, már nem tud meghatni egy ilyen:”az igazi nőknek van mellük” beszólás.
jan. 2. 21:55
 10/17 anonim ***** válasza:
60%

Nem kell ráfogni se a férfiakra, se a médiára a saját belső komplexusaink kialakulásának okát.

Saját magaddal kell elszámolnod, megfelelned, ezt kellene végre mindenkinek felfogni. Úgy élni az életed, hogy te legyél az első és a legfontosabb, hogy téged mi tesz boldoggá, és ezen folyamatosan kell dolgozni, nem csak úgy egyik pillanatról a másikra az öledbe hullik.

Olyan sincs, hogy valaki mindig minden pillanatban imádja a testét, hiszen vannak jobb és rosszabb napjaink, a lényeg, hogy egészséges önbizalmat és önértékelést alakítsunk ki. És igen, sajnos ezeket nem segíti elő az instagram, a média, és a sértő emberek, de akkor sem szabad hagyni, hogy ezek alapján tekintsünk magunkra.

23/N

jan. 2. 22:10
1 2

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!