Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Kedves

Vicces

Hűséges

Okos

Magabiztos

Határozott

Törődő

Figyelmes

Szegény

Alacsony

Kövér

Csúnya

Kisfarkú



2021. jan. 2. 21:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%
Férfiként a mai világban ennél kevesebb hátránnyal is mész a kukába.
2021. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
31%
A farokméret micsoda fontos szempont! :D Gondolom már az első randin le van csekkolva. Kár volt beleírni, normális nőknél ez nem szempont!
2021. jan. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
#12 "normális nőknél ez nem szempont" Persze, ha megvan legalább 15-16 centi.
2021. jan. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
35%
Így van, teljesen életszerű, hogy a hiányzó centik miatt utasítanak vissza a nők véletlenül sem a frusztrált követelőzés az oka.
2021. jan. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
:D mert ha valakinek 22cm-es, akkor bizony ő már egy főnyeremény! :D Na én az ilyen nőket kihagynám inkább!
2021. jan. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
71%

Nálam a csúnya és a kövér miatt lenne bukó. Ha számomra csúnya, akkor taszít a külseje, így az érintés és a vele való szex is taszítani fog. A kövérség ugyan ezt váltja ki nálam.

A szegény lehet pillanatnyi állapot és könnyen változhat, főleg, ha a fentebb leirt jellemvonásokkal tényleg rendelkezik. A kis farok pedig nálam kisebb hátrány mint a nagy. Az úgyis használat közben dől el, élvezem-e vele, egy nagy farok fel sem fér nekem kényelmesen.

Az alacsony akkor lenne kizáró ok, ha nálam alacsonyabb. Én 168 cm vagyok, ha valaki ugyanolyan magas, vagy ennél valamivel magasabb, már teljesen rendben van számomra.

2021. jan. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16. Na végre egy értelmes válasz!
2021. jan. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nálam csak a csúnya miatt, ha valakihez nem vonzódok, akkor nem tudnék vele lefeküdni. A többi nem zavar, persze ésszerű határokon belül. Ha 160 cm és hozzá 120 kg, az már nyilván sok, de ha van rajta egy kis fölösleg az nem kizáró ok.
2021. jan. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Szegény


Alacsony


Kövér


Csúnya


Kisfarkú"


Ezek közül 2 dolgon lehet javítani. Le lehet fogyni és megpróbálni több pénzt keresni. Pl. munkahelyváltással, ha kell akkor el kell költözni máshova, tanulással, önfejlesztéssel stb.

A csúnyaság miben nyilvánul meg? Rossz hajviselet, előnytelen ruhák, rossz fogazat, ápolatlan bőr is okozhat csúnyaságot, de ezeken lehet változtatni.

2021. jan. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

en nem, mivel se alacsony, se kover, se csunya, se csoro nem vagyok, ezert nem is vagyok raszorulva, hogy ilyen ferfiakkal jojjek ossze.


amugy koverseg es csorosag ellen lehet tenni, nem ertem, miert nem ezen dolgozik az ilyen ferfi. illetve csunyasag is orvosolhato, kompenzalhazo bizonyos fokig.

2021. jan. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!