Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így nagyjából jól csinálom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így nagyjából jól csinálom a dolgokat ?

Figyelt kérdés
Kezdek sínen lenni egy lánynál,buliba kerültünk egymáshoz közel,flört stb.Puszikon kivül csók nem volt nem mertem beválalni.Hajlamos vagyok rágörcsölni a dolgokra főleg hogy eddig olyan barátnőim voltak akikkel annyira nem illetünk össze.Nem akarom elcseszni ezt a lányt,de pl ha hosszabb ideig nem ír elkezdek agyalni.Miatta kibírom azt hogy nem kezdem el vadul kérdésekkel bombázni hogy mit csinál stb.Gyanítom ezt így jól is csinálom,valamint nem írok rá állandóan meg nem írok mindig egyből vissza.Ennek ellenére nagyon görcsölök hogy elrontom és nem tudom mit tegyek hogy jobb legyen és ez a állandó görcsölés is megszünjön mert érzem ideális barátnő megszerzésében ez akadályoz.
jan. 3. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Valószínűleg farkalja már egy másik férfi, ezt buktad
jan. 4. 00:05
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Muszáj játszmázni? Ha passzív a beszélgetésben, akkor rohadtul nem érdekled. Nyilván ha erre rátolnál pár kérdést, erőltetve a beszélgetést, akkor csak rosszabb lenne, de igazából ennek sincs qrvára semmi értelme. Ha nem tudtok gördülékenyen, folyamatos faggatás és harapófogóval válasz kivárás nélkül dumálni, csak az időtöket vesztegetitek. Ha ő nem partner abban, hogy aktívabban csevegjen veled, te ugyanúgy csak vergődsz, ő meg kb csak tűri.

Hívd el vagy hívd fel vagy nemtom, valamit, ahol úgymond egymással kell foglalkozni. Ha nemet mond, akkor egyértelműen le vagy szarva.

jan. 4. 01:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

" kibírom azt hogy nem kezdem el vadul kérdésekkel bombázni hogy mit csinál stb."

jobb is, mert ez nagyon kiábrándító lenne!

Mit jelent nálad, hogy hosszabb ideig nem ír? Egyébként csinálj egy tesztet, 2 napig ne keresd, ha ennyi idő alatt nem ír rád, valószínűleg nem érdekled.

jan. 4. 01:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Hosszabb ideig 4-5 max 10 perc amikor nem ír,de álltalábban egyből ír.
jan. 4. 01:48
Organic Shop Málnás testradír
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Isten fsza, max 10 perc neked sok? Hogy te milyen kibszott irritáló egy pincsi vagy még így is...
jan. 4. 01:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azta, 10 percig nem ir neked? Szerintem ezert nem is erdekled ot igazan 😂😂😂
jan. 4. 04:15
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező szerintem hagyd a francba...ha 10 percig nem ír az már bukta, ha 5-ig akkor még lenne esély. De igazán akkor érdekled, ha kitalálja a gondolataid és előbb, minthogy feltetted volna a kérdést.
jan. 4. 09:12
Rejvényfejtés csökkenti a stresszt

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!