Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag pasik, titeket nem zavar hogy sokkal több munka és energia felszednetek egy nőt, mint egy alfahímnek?

Figyelt kérdés
Egy alfahímnek elég pár jól begyakorolt csábító mosoly és bugyinedvesítő duma a külseje mellé, míg egy átlagos arc futhatja a randizós köröket és bizonygathatja a nőnek, hogy nem csak szexet akar hanem minimum egy összebútorozást.

2021. jan. 4. 09:09
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
95%
Az a baj, hogy sokkal több energiával sem sikerül. Nyilván zavar.
2021. jan. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
71%
Én a leejtett aprópénzt szoktam felszedni, a nőkkel ismerkedek. Nem zavar, hogy ki mit hogy csinál, a saját életemet élem.
2021. jan. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
66%
Nem több, csak más nőket kell és máshogy.
2021. jan. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
23%

Az alfa is küzd, szerinted a lakás, kocsi, ruha, óra,... ingyen van?


Vagy azt hiszed, a jó külső elég a nőknek?


A srác őr, tényleg őr. Szerinted 100-ból hány nő jönne össze vele, miközben a Tesco húspultjánál teszi a köröket? [link] Jó, buliban, szexre igen, de van olyan jó csaj, aki jár egy csóróval?

2021. jan. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
24%
4: az őr is csóró, ráadásul szar időbeosztással
2021. jan. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
71%

Egy egészséges irigység van bennem de kb ennyi. Elfogadom hogy én átlagos vagyok és kész.


A másik hogy valszeg bennem is van a hiba mert átlagos pasiként is lehet csajozni csak én nem vagyok benne ügyes.


Egész egyszerűen túlzottan keveset vagyok olyan társaságban ahol vannak nők is. Szinte mindig 100% férfi arányban vagyok. És sosem alakult ki bennem helyes csajozási technika. A másik meg hogy már megszoktam az egyedül létet. Csak és kizárólag magammal foglalkozok és a karrieremmel. Edzek meg tanulok sütni főzni :)


Neten borzalmas az ismerkedés... És addig nem szokott eljutni a beszélgetés hogy bemutassam magam hogy azért értékes ember vagyok :D

(ha visssza sem írnak vagy tőmondatosak a beszélgetések)


Hát az alfa hímekről meg annyit hogy nagyon sok a fiatal szinli anyuka. Ilyenkor meg van bennem egy egészséges kárörvendés is hogy "na kellett nektek az alfahímekkel kezdeni" :D


Itt alfa hím alatt nem a 10/10 es pasit értem hanem azokat akik relatíve tudnak is csajozni. És inkább őket választják egy tisztelettudóbb pasi helyett aki nem olyan "olajozott" ismkerkedés terén.


De hát ez van így működök a világ. Én elfogadom ezt a tényt. Néha persze rossz társ nélkül de ennyi. Van egy jó kis comfort zónám. Abban elvagyok :D

2021. jan. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
85%

#4


Megint ezzel az őr dumával jössz?

Azt hiszed a pénzedtől leszel alfa?

Azt hiszed egy nő az órádba vagy a ruhádba lesz szerelmes?

Ezt nem lehet pénzen megvenni.

Az a srác biztos hogy sikeres a nőknél, akár mi is a munkája, feltéve ha nem meleg.

2021. jan. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
8%

7.-nek.


MINDEGY, hogy őr vagy sem. Ha csór a srác, akkor max 1-2 dugást kap.

2021. jan. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
79%

Ember neked teljesen elment az eszed, beteg vagy.

Rengeteg csóró srácnak van csinos szép barátnője/jegyese/felesége, mert nem ezen múlik.

Nézz már körül baszdki.

2021. jan. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
80%
Biztosan nehéz, de nekem béta-nőként is nagyon nehéz. Egy szép nő előtt megnyílnak az ajtók: a párkapcsolati, a munkahelyi, a baráti ajtók is. Én bétaként elmehetek a fenébe azért, mert nem nyertem a genetikai lottón és gazdag családom sincsen. Ez nem férfi-nő kérdés, ez a jelenség mindkét nemet érinti!
2021. jan. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!