Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag pasik, titeket nem zavar hogy sokkal több munka és energia felszednetek egy nőt, mint egy alfahímnek?

Figyelt kérdés
Egy alfahímnek elég pár jól begyakorolt csábító mosoly és bugyinedvesítő duma a külseje mellé, míg egy átlagos arc futhatja a randizós köröket és bizonygathatja a nőnek, hogy nem csak szexet akar hanem minimum egy összebútorozást.

2021. jan. 4. 09:09
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
49%
Nem zavar, hogy sokkal több munka és energia teóriákat gyártani a gyakorira, mint megismerkedni egy nővel?
2021. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
41%

Tudod, egy nem átlag pasi, attól lesz nem átlag pasi, hogy sok energiát fektet - önmagába. Ez egyszeri, alaposabb, hosszabb és nehezebb munka, de megtérül.

Mert önmagában persze előnnyel indul, aki helyesnek és jó családba születik, de hacsak nincs valamilyen téren hatalmas hátránya, egy valódi átlag pasi ha fektetne energiát a személyiségfejlesztésbe, a külsejébe, képezné magát, jó állás, egzisztencia, szociális körök stb, akkor sokkal könnyebb lenne már onnan a csajozás.

Persze könnyebb nyavalyogni, hogy így meg úgy az alfahímek, de a kommunikáció, szociális interakció tanulható, az egzisztenciáért meg lehet dolgozni, a sportos testért lehet edzeni... Egy csomó minden fejleszthető, így az általános esélyek növelhetők. Ilyen szempontból a férfiaknak nagyobb a mozgástere, sokkal több múlik rajtuk, a viselkedésükön. Lehet valaki akármilyen helyes, ha antiszoc vagy bunkó barom.

2021. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
62%

Igaz, hogy a kérdés az átlag férfiakhoz szólt, én viszont átlag alatti vagyok😄

Már nem zavar, elfogadtam, ez van. Az évek alatt rá kellett jönnöm, hogy ez nekem nem megy, ezért elengedtem. Az energiáimat másra fordítom, nem folytató szélmalom harcot. Persze irígykedek azért, meg régebben belegondoltam, hogy bármilyen punciba beteheti a farkát. Meg a strandon mikor néztem a bomba csajokat és arra gondoltam, hogy még ezeket is megdugják, meg ezek a csajok leszopják őket és lenyelik nekik. Hát marad a recskázás😃

2021. jan. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
63%

Na ez a gond, #13, hogy csak punciknak nézed őket, ennyik a számodra...

Visszataszító, amikor valaki csak azért akar barátnőt, mert dugni akar. Van erre szolgáltatás. Az akarjon barátnőt (és normális lánnyal csak annak fog ez összejönni), aki tényleg egy embert, társat akar, nem egy szexuális segédeszközt. Meg kell a párkapcsolathoz érni. Szóval a munka belül kezdődik, önmagatokban.

2021. jan. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
54%
több energia? Vért pisilek már lassan és ideggörcsöt kapok, mintha egy aknamezőn mászkálnék:D
2021. jan. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
34%
A mai nők egy fabatkát sem érnek, ezért inkább lexarom az egészet és nem teperek feleslegesen. :))
2021. jan. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
22%
Én még pont egy alfa vagyok, nekem most is van több szexcsajom párhuzamosan, csak egy nő mellett nem tudnék leragadni akármilyen jó csaj is
2021. jan. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
65%
17 te nem alfa vagy. Hanem képtelen az elköteleződésre. Az nem alfaság, az betegség.
2021. jan. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
9%
Ó persze, van viszonyítási alapom melyik a jobb, 10 évig házas voltam.
2021. jan. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
14. na persze ha a nő akar csak dugni, az rendben van :D
2021. jan. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!