Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság mekkora hátrány ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mekkora hátrány ha egy 26 éves férfinak se autója se jogsija nincs?

Figyelt kérdés

Környezetemben már nem igazán tudok mondani olyan velem egykorú férfit vagy nőt akinek ne lenne legalább jogsija. Egyre nagyobb problémának érzem hogy nincs és mindenkinek kikerekedik a szeme amikor közlöm, hogy én egyikkel sem rendelkezem.


Valóban ilyen fura lenne ez 2021-ben?


2021. jan. 4. 12:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 anonim ***** válasza:
100%

20.


Nekem telne rá. Kocsira is. A cég is adna. De mihez kezdjek vele Budapesten?

2021. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/88 anonim ***** válasza:
88%
15-os: francnak se kene egy olyan selejtes genetikaju, eletkeptelen no, aki 23 evesen trombozist kap.
2021. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 anonim ***** válasza:
100%
#22 Jól odabasztál neki. 😂 Mindig az ilyen selejtes szaroknak státusz egy kocsi, egy saját lakás...stb. 26/N
2021. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/88 anonim ***** válasza:
100%

22.-nek.


SOK fiatal csaj kap! A sok antibébi tabi és cigi miatt.

2021. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/88 anonim ***** válasza:

Most attól mert nekem 22 évesen van jogsim még ugyan olyan senkinek érzem magamat,sőt használhatom faterom régebbi kocsiját ami szuper de ettől nem vagyok több szerintem.

Én pl csak azért raktam le a jogsit mert sofőr akartam lenni,az is lettem de nem tetszett mert én csak vezeti szerettem volna nem mindenes lenni.


Sógorom öccse 28 éves,se kocsija de még jogsija sincs,lehetett volna neki velem ellentétben ingyen jogsija amit vicces módon a szülei fizettek volna 2 éve,de szerintem fél a vezetéstől ezért félbe hagyta.

Volt olyan barátnője akinek ez egyáltalán nem számított,inkább örült neki mert a csajszi nagyon szeretett vezetni.

Nincs ezzel semmi baj.

2021. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 anonim ***** válasza:

Sima B kat.

[link]

Később C kat.

[link]


Na ez kettő már 450k,oké kicsivel több,de két kategóriát tudok csinálni.

2021. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/88 anonim ***** válasza:
100%
És ha van ugyan jogosítvány, de nincs jármű?
2021. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/88 anonim ***** válasza:
100%

Most mit akarsz hallani?

Lehet autó nélkül élni?

Lehet.

Kényelmesebb,gyorsabb általaban a mozgás kocsival(az ilyen "dugóban,meg metró gyorsabb" duma nem ér,ugyanis összeségeben azért számos előnye van az autónak,különben nem lenne senkinek ,igaz?)

Lehet helyette busszal járni?

Igen.

El tudsz menni busz helyett bringavál?

Ja.

Muszáj bringadnak lennie?

Nem.

Mehetsz gyalog is?

Ja.

Azért azt ne várd el,hogy mindenki gyalog járjon,mert neked az megfelel.

Viszont kereshetsz egy olyan partnert,aki szinten gyalog jár,és nem is akar mással menni.

Így mindketten gyalogolhattok egymás őrömére.

Problem solved!

2021. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/88 anonim ***** válasza:
100%

Matek, nagyvárosra.


Egy normális autó, mondjuk, ne túl prémium: [link]


7,7M-ből, mennyit lehet TAXI-val járni?


És nem kell parkolót keresni, nem kell fosni, hogy ellopják, ihatok az étteremben és a buliban, nem húz le a szervíz, nem B@F meg a rendőr, nem áll hetekig a szervízben, nem jön a csajtól a "Fújjj, ezmiez? Az exemnek Q8 Audi volt!",...

2021. jan. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 anonim ***** válasza:
92%

"Több, mint 450k-t dobjak ki egy plasztikkártyáért és ez akkora nagy dolog... vicc."


Nem az a gáz, hogy nincs kocsid, hanem ez...

2021. jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!