Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság mekkora hátrány ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mekkora hátrány ha egy 26 éves férfinak se autója se jogsija nincs?

Figyelt kérdés

Környezetemben már nem igazán tudok mondani olyan velem egykorú férfit vagy nőt akinek ne lenne legalább jogsija. Egyre nagyobb problémának érzem hogy nincs és mindenkinek kikerekedik a szeme amikor közlöm, hogy én egyikkel sem rendelkezem.


Valóban ilyen fura lenne ez 2021-ben?


2021. jan. 4. 12:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:

26 éves vagyok én is, és nekem sincs.

Ugyanúgy soka nfurcsán néznek rám, szokta kcikizni vele, de szerintem nem gáz. Pl.: egyik legjobb haveromnak van jogsija, kocsija, egy fos ezer éves Opel, amire már legalább a vételár (kb fél millióért vette) 2-3X-át ráköltötte. De mindig panaszkodik, hogy nem tud félretenni, kevés a fizetése. Holott simán be tudna járni a munkahelyére akár biciklivel, gyalog, vagy valaki eljönne érte, de neki ez "státusz", hogy autókázzon, utána meg menjen a sírás, hogy milyen drága fenntartani...

Kinek mi a prioriáts. Én előbb szereztem lakást magamnak, minthogy jogsim/autóm legyen, és szinte minden más előrrébbvaló volt az életemben.

Pesten tanultam, oda fölösleges volt. Után visszaköltöztem a szülővárosomba, itt dolgozom, 5 perc biciklivel a munkahelyem, ergó fölösleges a kocsi.

Ha megyek valahova, akkor 99%-ban haverokkal közösen megyünk, beleadok az üzamanyagba és kész. Ha kell valami megkérem szüleimet, haverokat vigyenek el, azát max kifizetem az utat.

Idén egyébként terezem megcsinálni, mert úgy néz ki, szükség lesz rá. Építkezni szeretnék, amihez nem árt ha van egy autó (ez szerencsére megvan, a családban sok autó van).

Egyébként 3 éve kiderült, hogy van egy betegségem, ami megintcsak ellehetetlenített a jogsi szerzést, szerencsére már régóta tünetmentes vagyok, szóval nem lesz talán belőle gond.

2021. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 anonim ***** válasza:
64%

26 evesen nekem sem volt. 30 evesen tettem le a jogsit es azota 200 ezer km-t vezettem le Azsiaban :)



36F incel

2021. jan. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim ***** válasza:
69%

32: ha a kocsidnak van egy 6 literes fogyasztása, és 370 körül veszed a benyát, akkor 4.5 milliót költöttél csak üzemanyagra, és hol van még a szervíz, az abroncs, a többi...


Bakker ember, 4.5 millióból Phuketben már vehettél volna egy csajt 6 évre, de akár kettőt is, és nem lennél incel.


Ember, te hülye vagy, hogy kocsikázol :D

2021. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 anonim ***** válasza:
100%

A kocsim 8.5 litert fogyaszt 100km-en. A diesel pedig 2 ringgit 1 cent, tehat a fele, amit mondtal. Nem a ket szep szememert kocsikazom, tudod, dolgozni is kell. Itt a tomegkozlekedes az nem olyan, mint Pest-Budan :)


A szerviz az S.K., 10000km-enkent, valtoolaj 40000-enkent. Nem sok. Muszaki vizsga, egyeb lehuzasok nincsenek. Szetrohadt, benejlonozott ablaku kocsik is kozlekednek. Teherautokbol kiszedtek az ajtot, hogy jobban szellozzon :)


#32 vagyok.

2021. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/88 anonim ***** válasza:

33.-nak.


Phuket? 400-ért Borsodban nőt kapsz, a hugával együtt.

2021. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 anonim ***** válasza:
A Phuket egy fokkal jobb, ismerik a furdoszobat, a Tisza- kezdetu vadrezervatumokkal ellentetben :)
2021. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 anonim ***** válasza:
0%
Igen ciki.
2021. jan. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/88 anonim ***** válasza:
22%

31#Azért már fent is kifejtették páran,hogy nem tudsz bringával menni mindenhová.Vannak olyan helyzetek,mikor gyerekestül ,felpakolva ,olyan helyekre nem tusz eljutni.Jó még fiatal vagy ez nem szükseglet,de majd kesőbb rájössz,hogy néha ki kell mozdulni a faluból is,és ezt szeretnéd egyszerűen,sajátmagad megoldani.


Mentek az asszonyal,vagy gyerekekkel és majd megkéred a haverokat,vagy a szüleidet?

:-D

2021. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 anonim ***** válasza:
100%
Koszi, inkabb lakasra/tanulasra teszek felre, mintsem pesten tartsak fent egy autot, ami a penzem viszi.
2021. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 anonim ***** válasza:
0%
Az autó minimum manapság és nem is nagy költség. Komolyan még mindig vannak ilyen szerencsétlenek akiknek nincs pénze rá...
2021. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!