Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság mekkora hátrány ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mekkora hátrány ha egy 26 éves férfinak se autója se jogsija nincs?

Figyelt kérdés

Környezetemben már nem igazán tudok mondani olyan velem egykorú férfit vagy nőt akinek ne lenne legalább jogsija. Egyre nagyobb problémának érzem hogy nincs és mindenkinek kikerekedik a szeme amikor közlöm, hogy én egyikkel sem rendelkezem.


Valóban ilyen fura lenne ez 2021-ben?


2021. jan. 4. 12:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
100%

60 akkor te tudod, a gépem többet ér mint sokaknak az autója..


Sok nőnél ez az autó téma csak arról szól "lehet e ennek a pasinak pénze vagy sem" ha nincs autó az sokkaknál azt jelenti csoró vagy fent tartani egy autót.. -_-


ha meg van géped akkor csakis kocka lehet, véletlenül se használhatod pl munkára :D

2021. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 anonim ***** válasza:
100%
60: Mondjuk a nőket is megértem, mert a számítógép nem fogja a gyereket oviba vinni.
2021. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 anonim ***** válasza:
100%

62 az lehet, de pont itt a lényeg. attól függetlenül hogy most nincs autóm, az nem jelenti azt hogy nem telne rá, vagy nem akarék később.


csak gondolj bele, kivezed a gpu-t és elcseréled egy skoda oktávia comira, 1. 6- ra (lehet találni sok ilyet 5-600ért, mégis nagy autó sok pakolási lehetőséggel)

2021. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 anonim ***** válasza:
100%
63: Nagyon sokan a "látszatra" mennek. Mert azt látják. Hamarabb feltűnik egy kamu rayban szemüveges hamis cuccos figura aki tök csóró, mintha millióid vannak a számládon de kínai cuccokban jársz. Mert a számlád tartalmát nem látják az utcán. Sajnos ilyen felszínes lett a világ.
2021. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 anonim ***** válasza:
57%

Ez nem felszinesseg!! A kocsi szerintem alapszukseg! Ma mar anelkul nem lehet meglenni.

Normalis auto: 10 >/= éves, es van negy kereke, belefer a gyerekules. Es nem rohad le

2021. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 anonim ***** válasza:
57%
Nem latszat! Praktikusság!
2021. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 anonim ***** válasza:
100%
65: Vidéki ismerőseim kapcsán tudom, hogy náluk ez igaz, viszont Budapesten tökéletesen meg lehet lenni autó nélkül is.
2021. jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 anonim ***** válasza:
57%
Tokeletesen nem! Csak jobban, mint videken. Auto nelkul egy bevasarlast nem tudsz kenyelmesen elintezni.
2021. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 anonim ***** válasza:
0%

"Sok nőnél ez az autó téma csak arról szól "lehet e ennek a pasinak pénze vagy sem" ha nincs autó az sokkaknál azt jelenti csoró vagy fent tartani egy autót.. -_-"


Nem! Az én fejemben a következők fordulnak meg:

- Nekem kell majd furikázni. Mert nincs autoja

- Arra nem képes, hogy olykor elvigyen valahova, mindig nekem kell majd vezetnem mindenhova.

- A géped, baromira nem tud elvinni,elhozni egy gyereket ovibol iskolábol.

- Kb. soha nem szamithatok majd rád, pl. egy ceges vacsi után, soha nem fogsz eljonni ertem.


A kérdés kiiroja is pontosan tudja, hogy gáz, de ha egy nőnek van egy olyan alapelvarasa, hogy egy ferfinek legyen kocsija, akkor az incelek már rogton goldiggert kiáltanak.

2021. jan. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 anonim ***** válasza:
69: És mi van azokkal a férfiakkal, akinek nem sikerült a jogsi? Diplomás, "normális" ember de a vezetéshez nincs érzéke, és a szokásos jogsiár kb. ötszörösének belefeccölése után inkább már nem akarja? Ha ennyire "alapelvárás", akkor áshatja el magát társkeresési szempontból?
2021. jan. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!