Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek velem ha ùgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek velem ha ùgy nèzek ki mint a làny a linkben?

Figyelt kérdés

[link]


Kb 5kgval könnyebb vagyok



2021. jan. 4. 21:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

Kinézetre semmi gond vele, szóval ha te nem vagy egy insta pitsa, és amúgy a személyiséged is oké (számomra) akkor persze.

Bár ez a csaj szerintem jóval "nagyobb" (nem feltétlen kövérséget értek ez alatt) nálam, ami miatt furcsa lenne a dolog talán.

2021. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. jan. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
30%

Nagyobb...? #21. Mert, pénze van?? Jó ruhákra, életvitelre? Az nem nagyobb. Majd rajossz... Ez a baj a világgal, hogy aki jó helyre születik, vagy tud pénzt csinálni, arról azt hiszik nagyobb. Ez a lány nem az, már messziről látszik, tele komplexszussal. A pénz, ha nem ő teremtette nem csinál jellemet, sőt... A belső erő, a személyiség nem ettől van.

Felszínes világ... Az érték benned van. És benne lehetne, ha merné felvállalni magát, és nem csak megfelelni akarna...

2021. jan. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
62%
Azt hittem, hogy valami torsz szopós ringyó lesz, mint a másik, amit a múltkor linkeltek. Ez a csaj szimpi, olyan kis életre való. Kedves az arca, a képei is normálisak. Jöhet!
2021. jan. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Mennyi privátot kaphatott😀
2021. jan. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
#23 nem úgy értette, hanem hogy ez a nő elég robusztus felépítésű.
2021. jan. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, összejönnék ilyen lánnyal! :)
2021. jan. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Szinte sosem a külsovel van a gond. 10-böl talán 1 esetben igen. A kérdés csak hogy férfi vagy-e vagy nő? :D
2021. jan. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Irritál az arca, ugyhogy nem.
2021. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!