Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetnék kevésbé görcsös ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék kevésbé görcsös ?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon durva szakításom.Az exem csalt meg de mivel nem bocsájtottam meg neki én voltam a szemét és sok jót is kívánt ezért köztük a halálom :D Önbizalmam sokat csorbult,mert bár szétmentünk amiket mondott sajnos elengedés helyet felvettem.Én utána egyből elkezdtem ismerkedni,ami általában az elején jól ment,de ha a lány hangulata esetleg változott és mondjuk kevésbé volt beszédes egyből ráakaszkodtam,neki álltam pánikolni,mindig egyfolytában írtam az adott lánynak,mert nagyon akartam hogy sikerüljön.Mondjuk szakítás után én nem adtam magamnak időt,de ennek már fél éve.Most van egy lány,igyekszem ezt a görcsöt vissza fogni,de ha valami nem úgy megy neki állok megint agyalni,de legalább nem állok neki a lányt zaklatni hogy mi van vele stb,amikor vissza ír akkor meg is nyugszom,Próbálok nem ezen görcsölni,de megint egyre kezd nehezebb lenni.Mit csináljak hogy változtassak ezen,mert úgy érzem ez az ami akadályoz abban hogy össze jöjjön egy normális kapcsolat.
2021. jan. 4. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Hallgass zenét amikor úgy érzed, hogy nem tudod leállítani az agyad.

Vagy írass ki nyugtatót.


A zene jobb lenne.

2021. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Séta. Zene. Olvasás. Stb..
2021. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj pszichológushoz.

Nem csodálom hogy megcsalt a párod. Így nem lehet élni ha piócaként tapadsz valakire.

2021. jan. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy írod, ne görcsölj rá. Nem lehet egy kapcsolatot úgy kialakítani, hogy csak te teszel bele. Ha nem jön össze, semmi baj, nagyon sok lehetőséged van még utána.

Egyszerűen mutassál egy pozitív, aktív életet, hogy mindig érdekes legyen veled beszélgetni, illetve megfelelő rendszerességgel érdeklődj felőle. Ami még fontos, hogy ha azt érzed, eltávolodik, ne menj utána. A nők ezt sokszor megteszik, mindenféle okból, de ha ekkor elkezdesz szánalmas módon viselkedni, elveszíti a tiszteletet irántad.

2021. jan. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el setalni. En faluban lakom, volt hogy bementem a varosba az 5os busszal, es a fel7essel hazamentem, es ezido alatt csak setalgattam a varosban. Neha zenet hallgatva, neha csak ugy. b*zisan filmbeillo hulyesegnek tunik, de nem volt rossz. ilyenkor ne facezz, ne telozz, max zenet hallgass. megnyugtat, eltudsz gondolkodni
2021. jan. 5. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Neked birtoklási vágyad van.

És van egy elképzelesed,miszerint meg kell a szerezni azt a nőt,ha törik,ha szakad!

Ha masoktól teszed fűggővé a boldogulásodat az életben,akkor nem jó úton vagy.

2021. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!