Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 és 30 év közötti lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 és 30 év közötti lányok, mutatnátok képeket arról, hogy szerintetek milyen az ideális kinézete egy 27 éves férfinak? Kort is írjatok kérlek!

Figyelt kérdés
Öltözködés, hajviselet stb.

2021. jan. 5. 00:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Ne az "ideálishoz" mérd magad. Ne a divatlapokat, oldalakat nézd.

Fejleszd az egyéniséged, tanulj, művelődj, sportolj, légy mindig ápolt, viselkedj kulturáltan, civilizáltan akkor is, ha a haverjaiddal mulatsz, szórakozol, légy tájékozott a világ dolgaiban, legyenek céljaid, tanulj, dolgozz. Tudj felelősséget vállalni önmagadért és másokért: haverért, barátért, párkapcsolatodért. Alakítsd ki az egyéni öltözködési stílusodat, akár sportos eleganciával, de mindig ápoltan.

Egyszerű a recept. A hülye celebekről és modellekről készült képeket dobd a fenébe.


Nos, ha úgy vesszük: ez ideális.

2021. jan. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

[link]


Szándékosan kerestem nem modell férfit. Párom is hasonló (róla nem akarok képet küldeni). Azt most ne nézd, hogy milyen idétlen fejet vág az illető a képen. :D


Szerintem full átlagos a jó. Ahol nincs túltolva a frizura meg a ruha sem.


24N

2021. jan. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
#2: Full átlagos... Mint Istenes Bence...😂
2021. jan. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3: akkor én sem vagyok átlagos :)
2021. jan. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%

#4: Ezt magyarázom az itteni "csúnya/átlagos pasi vagyok, mégis van szép barátnőm" embereknek, hogy ne így ítéljék meg magukat.


Aki igazán csúnya az simán lehet, hogy nem kövér, nem sovány, nem extrém alacsony/magas, nincsenek elálló fülei, orra, ragyás bőre, stb. jó megjelenésű, aztán mégis nem kell egy nőnek sem, maximum barátzónába.

2021. jan. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A külső amúgy is csak egy dolog. Rengeteg "átlagos" pasit látok én is helyes, jó nővel, ha valami másban tud virítani. És nem csak a pénzre gondolok, soknak egyszerűen csak baromi vonzó a személyisége.
2021. jan. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#6-os Vagy akkora ácsceruzája van, hogy nem tudnak vele betelni mi szépet rajzol vele. Jaaa az élet nem mindig igazságos.
2021. jan. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
main qimg 48f31ec83f9c73a4e1e75848e10e054f
2021. jan. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
#7 az ácsceruza alkalmatlan a rajzolásra, az otromba kinézete miatt csak favágásra tudod használni.
2021. jan. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%

Ha rendesen megnő neki a borosta és jól is áll az illetőnek, nekem nagyon tetszik általában, férfias. De ha csak ilyen csemegebajsza nő (kérlek olyat SOHA ne hagyjatok meg) vagy foltokban akkor borotválkozzon.


Ruha, haj, olyan amiben ő jól erzi magát és önmaga. Nem fog mindenkinek tetszeni, de lesz olyan akinek igen.


Amitől én még elfutok, ha ilyen bokavillantós nadrágot vesznek fel (miert nem legyen egy normális hosszúságú farmert?), ahhogy ez inget amit nem tűrnek be. Szerintem hülyén néz ki, nem, nem menő.

Amk trend még (szerintem) borzalmas, hogy ezeket a sportzoknikat a labszáron magasra, majdnem a térdükig felhúzzák. Számomra nem férfias, kisfiús. De ízlések és pofonok.

2021. jan. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!