Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit lehet tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lehet tenni egy nagyon karrierista egyénnel?

Figyelt kérdés

Van egy csajszi akivel most megismerkedtem. Kb 50 kmre lakunk egymástól. 26 éves eddig nem sok kapcsolata volt mert a munkájára koncentrál. Na már most lenne értelme belemélyülni? Hisz kijelentette hogy fontos a karriere, attól tartok hogy neki nem is létezik más ezen kívül. Természetesen megértem ha van egy normális munkája, de azért meg kellene tartani a balanszot a munka és a szabadideje között

Nektek már volt dolgotok ilyennel?


2021. jan. 5. 10:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Támogatni


F

2021. jan. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen ez nekem is megfordult a fejemben, de így még az első talit sem nagyon tudnánk összehozni, ha állandóan dolgozik.
2021. jan. 5. 10:35
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ismerd meg kicsit jobban. Ha úgy latod, nagyon szélsőseg, akkor megmondod neki hogy neked ez sok es lezárod.
2021. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy az irántad érzett vonzalom miatt lemond a karrierépítésről (aligha). Maradjatok kapcsolatban, aztán kialakul.
2021. jan. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Ammmm nekem az a tapasztalatom hogy sokszor inkább hagyom az ilyen nőket.


Netes társkeresőn van hogy körbenéztem idősebb korcsoportokban is. Vannak olyan pl 35-40-es nők hogy csak pislogok. Szépek okosak formásak jó a munkájuk de... És itt ön a de rész.


Egyszerűen annyira elvannak komfortosan az ő kis világukban hogy azt vettem észre hogy valójában vágynak társra de nem annyira hogy azért tegyenek is. Az idő meg csak tellik.


Sok nő egész egyszerűen túlképzi magát. Mindene megvan és nincs annyira szüksége férfire. Összejönni meg nem fog olyannal aki nála "lejjebb" van. Nyílván nem is kényszeríthető erre.


Persze nem lehetetlen öszejönni egy karrierista nővel de ha egy nő nagyon független meg hangoztatja milyen erős és várja a tökételes hozzá illő férfit akkor inkább azt hagyom.


Az esélyt megadom de nem fogom nagyon erőltetni. Az ilyen ha akar akkor maradjon szingli az ő döntése. Akkor inkább keresek más nőket akik hajlandóak találkozni/randizni.

2021. jan. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
5: Szerintem nem létezik olyan fogalom, hogy "túlképzett". A jó pap holtig tanul, szokták mondani. (férfi vagyok)
2021. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hagyni, had éljen a karrierjének inkább.
2021. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

5-ös.

Ilyen nincs, hogy túlképzés, hanem inkább az van, hogy Ma-on az értelmiségi réteg elég elenyésző Ny-Európához képest. Éppen volt egy cikk a hetekben, hogy a magyar nők szint alatt házasodnak, ugyanis a férfiak nagy része nem tanul tovább érettségi után, a felsőoktatásban is a nők aránya igen nagy mértékben magasabb itthon (Ny-Európában 50-50% minimum). Arról nem a nő tehet, hogy ambíciózus, szorgalmas, okos és megalapozza a jövőjét. Egyébként egy "karrierista" nő nem jön össze olyan férfival aki csak elvan, nem épít karriert és fontosabb neki a szabadidő meg a netflix stb. 😀 De a karrierista férfi is ugyanez. Ha egy karrierista nő nem szán időt arra, hogy találkozzon az nem azért van mert nem tud időt szánni, hanem nem érzi, hogy akarna tőled valamit és passzoltok. Ellenben ha hasonló kaliberű férfival találkozik, szán rá időt. (Tapasztalat, én is ilyen vagyok meg akiket ismerek ilyen nőket).

Egyik sem jó vagy rossz (karrierista nő vagy nem az), csak más szinten vagytok és más karakter, nem illenétek össze. Mindenki olyat keres, akivel megvan a click, sokkal jobban teszik amúgy ha nem találják meg az igazit és egyedül maradnak, ha csak megelégedsz valakivel, akit nem érzel majdnem teljesen passzolónak hozzád, elszúrsz mindent. Egy karrierista nő nem szorul pénzre, így nem keres férfit eltartónak sem (mint a nők igen nagy része), így igen ő nem fog mindenkivel összeállni, mert egyedül is eléldegél. 😀

2021. jan. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#5ös voltam


"túlképzés" alatt azt értem


-Hogy egy pasi össze fog jönni egy olyan nővel aki nála képzetlenebb de fordítva már ez nem igaz.


-A másik hogy ma átlagosan egy férfinak középfokú végzettsége van a nőnek meg felsőfokú.


Ez a 2 dolog tesz valakit "túlképzetté". Így a párválasztást a nők jócskán megnehezítik maguknak.


És mint már mondtam felőlem addig képzi magát egy nő ammeddig csak akarja. Majd randizunk más nőkkel ennyi. Ők meg maradjanak szinglik és éldegéljenek egyedül. így mindenki boldog :)


A femminista nők addig erőltették hogy egy nőnek is ugyan annyi joga van tanulni mint egy férfinak hogy végül a nőknek átlagosan magasabb lett a végzettségük. Most meg az a baj hogy nincs velük egyszintű férfi.


Szerintem mindenkit egyetemre kellene dobni. A pasikat tovább képezni hogy nekik már Msc-jük legyen átlagba. Így lehagynák a nőket. Aztán a nőket ez megint zavarná. Így ők már phd-t csinálnának. Aztán megint sírnának hogy csak retardált Msc-s pasik vannak mindenhol. A pasik újra tanulnának. Végül mindenkinek felrobbana az agya égy agyvelődarabkák lennének már a földeken :D


Na mind1 :D Értem a helyzetet és persze dícséretes hogy a nők ennyit fejlődtek. De irónikus módon lehet hogy most már a nők önfertatóbbak lettek de egyúttal talán magányosabbak is mint vala. A férfiakkal összhangban kellene a fejlődés. Illetve egy több tolerancia és elfogadás kellene nem egymás hergelése. Úgy talán szebb lenne a világ :)


Egyébként érdekes hogy az összes fejlett országban kivétel nélkül demográfiai probléma lett és meredeken zuhan a népesség száma is. Furi.. :/

2021. jan. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9: Nekem 10-ből 8 ismerősöm diplomás. Nyilván azért, mert nekem is van, férfi vagyok. DE: Ez rávilágít arra, hogy attól függ, milyen csoportot nézel, tehát nem lehet általánosítani, hogy a férfiak középfokú végzettséggek rendelkeznek, a nők pedig nem.

Az utolsó mondatodra pedig az a válasz, hogy azért, mert a fejlett országokban eljutnak addig az emberek, hogy havi 10ezer forint bevételre (afrikai országok) nem szülünk 8 gyereket. Szóval felelős gondolkodás ára a népességfogyás. Van, aki nem gondolkodik, csak él a mának.

2021. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!