Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt mostanában a leggázabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt mostanában a leggázabb üzenet amit "ismerkedés" jelleggel kaptál itt?

Figyelt kérdés
2021. jan. 5. 21:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom mindet felsorolni

- farokképek

- szeretem e a bundát

- mikor szoptam utoljára

- küldenék e a puncimról képet

- van aki vallat egyből. Hány éves vagyok, hol lakok, milyen pasik jönnek be, mikor szexeltem utoljára és mág 10 kérdés egymás után

- ja és még egy: milyen durva lesz mesélni a gyerekeinknek hogy itt ismerkedtünk meg

2021. jan. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Rám írt itt privátban egy pasi, hogy mennyire tetszenek a válaszaim, mert tudok helyesen írni, és intelligensnek tűnök, és ez alapján akár egy "kölcsönös megegyezésen alapuló szipi-szopi dugás"-ra jó lennék... hát köszi :D
2021. jan. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem mindig az a pasi talált meg, aki "nőiesebb akar lenni" és heteró, és olyan barátnőt keres, akinek ez bejön. (Mostanában igyekszem elkerülni ezeket a kérdéseket)

Csomó pasi felajánlkozott szexkapcsolatra, a kedvencem, hogy egyszer valami kérdésre válaszoltam azt, hogy tetszenek a félénk pasik, erre kaptam egy üzenetet, hogy lenne-e kedvem dugni...

Arra a válaszomra, hogy akárkivel nem tudok lefeküdni, kaptam egy hosszú üzenetet, amiben leírta, mit csinálna velem

2021. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ami a legjobban kiakasztott, az volt, hogy amikor épp párkapcsolatban voltam, és válaszoltam egy tök egyszerű kérdésre, amiben a kapcsolatunkról kérdezett a kérdező, és nagyon pozityvan írtam róla, vki olyat írt nekem, hogy feküdjek le vele, mert biztos jobb az ágyban, mint a pasim. Nekem a párkapcsolat szent dolog, és nem tudom felfogni, hogy vki annyira tahó legyen, és annyira mindegy legyen neki, hogy kivel dug, hogy megcsalásra buzdít vkit, aki semmi jelét nem mutatta annak, hogy vevő lenne erre...


Persze volt egyébiránt gáz megkeresés is bőven. Köszönés nélkül megkérdezi, leszopnám-e; egy random válaszom után (pl. hogy szeretek moziba menno) már ír, hogy hű, de ismerkedne, amikor azt sem tudja, hol élek, hány éves vagyok, hogy nézek ki... szépség és divat témakörben folyamatosan jönnek a lábfetisizták, bőrkabátperverzek és egyebek, akik sima divatról való beszélgetés után kik akarnak kérdezni töviről hegyire, hogy mikor milyen harisnyát hordok. De még szexualitás témakörben sem értem, hogyha válaszolok egy kérdésre, amiben másnak próbálok segíteni, akkor miért az az első rekaicója a pasiknak, hogy nem lenne kedvem dugni, meg szintén szexualitás téma, harisnyás témakör... már nagyon intim kérdéseket tett fel az ember, és én voltam a hülye, hogy elkezdtem válaszolni... hagytam volna a fenébe később, de mivel nagyon ki vannak akadva mostanában a pasik, hogy "jaj, nem magyarázzák el nekik rendesen, mi a probléma", leírtam, leírtam, hogy nem akarok tovább beszélgetni, és "de ettől tekints el, most már csak beszélgetni akarok, nem fogok több harisnyás kérdést feltenni"... ezek után melyik nő fog ilyeneknél válaszolni egyáltalán, ha a többség a NEM-et nem tudja elfogadni?

2021. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
96%

Évek óta kapcsolatban vagyok, de van hogy megtalálnak privát üzenetben, mikor nem társkeresési témában írok, hanem egész más volt a kérdés...

- bundafétises

- harisnyafétises

- "van kedved ismerkedni tartós, bensőségesebb szexuális kapcsolat céljából?" - és ezt hetente elküldi

- mikor egészségügyi kérdés kapcsán írtam, hogy mi okozhatja a fájdalmas szexuális együttlétet, akkor rámírnak, hogy bírom-e a nagyobb méretet? :D


Amúgy válasz nélkül törlöm ezeket, az a legegyszerűbb. Fölösleges válaszolni, mert akkor máris elérte a célját az ilyen...

2021. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Férfi létemre egyszer írt valaki, hogy pénzért szexelhetnék a barátnőjével, és mennyit szánnék rá. WTF!?
2021. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!