Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme erőltetni?

Figyelt kérdés

Van egy lány Tinderen Matcheltem vele pár napja azóta Facebook-on beszélgetünk.


Megbeszéltük egy randit is az egyik napra.

Eleinte nagyon sokat beszélgettünk majd ahogy közeledünk a randi napjához egyre kevesebbet sőt inkább jobbára csak válaszolgat.


Tisztában vagyok vele,hogy mivel Tinderen ismerkedtem meg vele ott naponta 50 pasi is irogathat neki,szóval nyílván nagy a konkurencia.


Szerintetek ne erőltessem a dolgot hagyjam az egészet, vagy azért még egy próbát megér?



2021. jan. 6. 10:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
86%
Ne erőltesd, ha akar valamit úgy is jelentkezni fog..
2021. jan. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá, hogy akar-e még találkozni veled, vagy van más, aki jobban bejön neki. Nyugodtan megmondhatod, hogy nincs vesztegetnivaló időd és energiád, ezért szeretnéd vele tisztázni, hogy van-e értelme folytatni.
2021. jan. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen ha már megvan beszélve a randi, akkor én elmennék a helyedben, főleg ha érdekel téged. Ott még rengeteg minden változhat.
2021. jan. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Erőltetni biztosan nincs értelme.

Ne tégy úgy, mint az egyszeri ember, aki mindenkinek panaszkodott: "Hiába veren véresre naponta háromszo is feleségem, mégsem mondja, hogy szeret!".

.

"Tinderen ismerkedtem meg vele"

Hibás fogalmazás! Nem ismered! Elhiszed azt, amit ő ír, de annak valóságalapján ellenőrizni nem tudod, sőt, ő nem is akarja, hogy megtörténjen, ezért nem rajong a személyes találkozástokért.

Naívság olyan tulajdonságokkal felruházni bárkit is, ami csak HITEDBŐL fakad.

.

Ha nem akar találkozni veled, akkor nem is vagy érdekes számára. Ez ellen nincs mit erőlködnöd, hiszen akkkor lesz vége beszélgetésteknek, amikor ő akarja.

Tudomásom szerint Facebookján is letilthat, ez ellen pedig nincs mit tenned.

Belenyugvással tudomásul kell venned, hogy beszélgetéstek(? irogatástok!) elején érdekes voltál számára.

, ám ez az érdeklődés azóta csökkent. Unalma elmúlt, talált más elfoglaltságot.

"A mór megtette kötelességét, a mór mehet".

2021. jan. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

leokézta randit, meg van beszélve?


Akkor majd ott eldől, nem kell ezen görcsölni.

2021. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Szerintetek ne erőltessem a dolgot hagyjam az egészet, vagy azért még egy próbát megér?"

Hát ha én már feladom egy nővel a beszélgetést tinderen, akkor játékból bármit leírok neki, hisz úgyis mindegy. Szóval ha te neked is off, akkor írd le neki, miért nem ír, vagy hogy várod a randit amit megbeszéltetek, jó lesz, stb.

Ekkor megijed, elutasít majd nyíltan, mert kifejezted hogy várod.

2021. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne írj neki minden nap, az ellenkező hatást vált ki. Jobban fogod érdekelni, ha egy kicsit a levegőben hagyod, hadd gondolkozzon, mi lehet veled. Ha érdekled, akkor majd keres, vagy ha kis kihagyással te keresed valami érdekes módon (nem mizu), akkor fog reagálni. Inkább ne húzd a beszélgetést, ha érzed, hogy egysíkú. Akkor írj, ha tudsz is mit írni. A mizus faggatás idegesítő, taszító.

Szóval tarts egy kis szünetet, ha meg van már beszélve a randi. Előtte 1-2 nappal írhatsz, de tartalmasan. Inkább kevesebb, minőségi beszélgetést, mint sok unalmasat. Aztán randin majd úgyis alakul az érdeklődés meg a vonzalom.

2021. jan. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Most írta,hogy január végéig nagyon sűrű napjai vannak vizsgák,munka miatt úgyhogy addig nem tudunk találkozni

( a randi törölve)


Megértettem nincs ezzel baj,nem fogom letörölni vagy letiltani,de többet nem írok rá.

2021. jan. 7. 06:02
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagynam a francba. Eddig nem tudta, hogy vannak vizsgai, vagy tanulnia kell?:D
2021. jan. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen én is így vagyok vele

Lesz majd más aki eljön randira

2021. jan. 7. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!