Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e úgy motiváltnak lenni, h mindent csak magad miatt csinálsz 36 èvesen? Csak magad miatt tanulsz, keresel jobban, sportolsz, stb?

Figyelt kérdés
Mivel mindig is láthatatlan voltál a nők számára, 35 felett meg vègkèpp az vagy...
2021. jan. 6. 13:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Ez a legjobb.
2021. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ember a legtöbb dolgot maga miatt is kell hogy csinálja. Mivel csak te maradsz magadnak biztosan egy életre.


Emellett értem amit mondasz, nyilván más élni egy kapcsolatban, együtt tervezni, motiválni egymást.


Miért vagy láthatatlan? Jól érzed magad a bőrödben?

Ez egy fontos dolog, hogy elfogadd magad.

2021. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

én 29 évesen is mindent magam miatt csinálok

motivált nem mindig vagyok, de legtöbbször azért igen

2021. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Magam miatt vettem lakast, pedig elhetnèk albiban is akarmeddig. De osszesporoltam egy lakas indulóra. Magam miatt dolgozok tobb helyen. Magam miatt sportolok. Csak sokszor rossz (5 eve senki, ha probalkozok az random elutasitassal jár csak).
2021. jan. 6. 14:34
 5/20 anonim ***** válasza:

De mi az oka szerinted hogy elutasitanak?


Milyen a megjelenésed? Hol keresgélsz?


Ha eddig mindenki elutasitott, akkor az is lehet, hogy nem "megfelelő" hölgyeket próbálsz megismerni. Esetleg nagy a kor/külső megjelenes béli különbség?

2021. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Akkor neked mondhatni szerencséd van, mert motivált tudsz maradni úgyis, hogy igazából nincs rá különösebb okod.

Az ember nehezen akarna feljebb lépni, továbbfejlődni ha nincs miért.

Mert a legtöbben szerintem úgy vagyunk vele, hogy "minek a jobb munka, ennyi pénzből is kijövök és kényelmes", "minek nagyobb lakás/ház, egyedül simán elférnék fele ekkora helyen is" stb.

Én így vagyok ezzel és mivel esélytelen, hogy valakit még érdekelni fogok így marad is így szerintem.

Persze ettől még vannak céljaim, sok mindent szeretnék, de olyan "ráérősen" megy az egész. Nem számít, hogy ma vagy holnap, mert úgyse mváltozi ksemmi sem tőle...

2021. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
azért nincs senkid 5 év alatt, mert másoknak motiválatlannak tűnsz, ugyanis titkolod. titkolod hogy pl. van lakásod, sportolsz, sokat dolgozol stb., azt várod, majd a nő szeressen szegényen, rondán, csórón. mindeközben te aki már elértél valamit vagy legalábbis dolgozol, szintén a szinteden lévő nővel próbálkozol, nem pedig szegény, csóró, ronda nővel. szóval jobb lenne ha inkább látható lennél az oylanoknak, akiket megcélzolés 36 évesen már pont az utolsó stádiumban vagy, ha szerencséd van épp most lépett kiegy 30-33 éves leányzó egy hosszú kapcsolatból még a házasság előtt. utána már csak a gyerekes 40-esek maradnak.
2021. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
6. De ez nem jo, fentebb is leírták, h ug helyes, ha mindent magadert teszel.
2021. jan. 6. 15:07
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

így lehet egyedül motivátnak lenni.


egy csomó haverom jön azzal, hogy ő azért nem sportol, nem figyel a karrierjére, nem utazik, nincs hobbija, mert nincs nője.


ha véletlenü valamelyiknek mégis lesz, akkor kb 2 hétig motivált a csaj mellett is, aztán sűlyed vissza a punnyadásba, mert igazából a motiváci a nő megszerzése volt, és továbbra sem érdekli semmi.



szerinted az ilyeneknek mennyi ideig marad nője?

2021. jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Basszus. Most látom, hogy a mindenben tökéletes gyúrós törpe tette fel a kérdést.


Ne izgulj Bro, veled semmi gond, csak a világ a világ nem áll készen rád.


(mindjárt jön remélem Tibi is, ő legalább csinálja a show-t nem úgy, mint te)

2021. jan. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!