Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért kamuzzák azt még 2021...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kamuzzák azt még 2021 ben is hogy azért kezdeményezzen a férfi mert az az ő dolga?nem azért kell,rengeteg külsőleg nem szép nő írt rám,de csak ők,ők mért kezdeményeztek?nem nehéz rájönni....akkor miről beszélünk?

Figyelt kérdés
2021. jan. 6. 17:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Az kezdeményez, aki szeretne és aki jobban érdeklődik. Ennyi.
2021. jan. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
meg fikázzák a férfiakat hogy szia mizuval kezdenek,egyszer egy lány is azzal kezdett nálam,akkor?amúgy nem volt csúnya lány,de elégggé maga alatt volt,nem volt önbizalma,aztán lett egy fickója,utána több is,most már nem hiszem hogy ír bárkire is
2021. jan. 6. 17:23
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem mindkét nem túl gáz, ha így kezdeményez. Ha nincs mit mondanod, akkor mégis minek mész oda?
2021. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
vagy nem tudom,lehet hülyeséget írtam,pl az ide írogató 30 éves szüzek akiknek senki nem ír,az mitől van?hisz az egy dolog hogy csúnyák,de vannak csúnya lányok,ők mért nem írnak?vagy ha ők írnak a csúnya lánynak,mért nem kapnak választ?nem értem én ezt
2021. jan. 6. 17:25
 5/24 anonim ***** válasza:
97%

Menj fel Bumble-re, ott kötelező a nőknek kezdeményezni. Ha neked ez ennyire fontos és képtelen vagy rá...

És EGY lányról beszélsz, ne általánosíts már! Én pl unalmasnak tartom azt a kezdést, sosem lett úgy érdekes beszélgetésem azzal, aki így kezdett, viszont én magam sose kezdek így. Kezdj érdekesen, és probléma megoldva. Ne másra mutogass

2021. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

Attól, hogy írnak valakinek, az még semmit nem jelent, mert még válaszolni sem kötelező az ilyen üzenetekre és általánosságban elmondható, hogy egy férfi hamarabb jön össze olyan lánnyal, aki nem különösebben az esete, mint fordítva.


Sok oka lehet annak, hogy szüzek, kezdve attól, hogy még nem találtak eléggé szimpatikus lányt azon át, hogy házasságig várnak egészen odáig, hogy belül rohadt jellemek.

2021. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

kezdve attól, hogy még nem találtak eléggé szimpatikus lányt azon át, hogy házasságig várnak egészen odáig, hogy belül rohadt jellemek.


a nem jóképűt a nem gonoszat a nem patkányt a nem oscar díjas színészi képességet kifelejtetted

2021. jan. 6. 17:30
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Mivel végtelen számú indoka lehet, azzal egészíted ki, amivel csak szeretnéd, bár némelyik elég butaság. A barátom például nagyon jó ember és garantálom neked, hogy már rég nem szűz.
2021. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
a múltkor az ide írogató szüzeket szidta egy nő minden incelnek lehorda őket,aztán le írta hogy egy srácnak már a második randin megengedte hogy az összes lyukába elmenjen,és torokra is vette a kolbászát
2021. jan. 6. 17:34
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanúgy járnak fel ide férfiak, akik a nőket szidják, amiért nem jönnek össze velük, szóval ugyanott tartunk.
2021. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!