Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok egy skizofrén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy skizofrén, bipoláris, személyiségzavaros (borderline, nárcisztikus, hisztronikus, paranoid, skizotip), társfüggő nővel? (Igen ez így mind egyben)

Figyelt kérdés

Minden normálisan ment az életemben majd jött egy töréspont amikor az exem 7 év után elakart hagyni és kiakartam nyírni magamat. Nem sikerült, korházba kerültem.

Diagnózis: bipoláris zavar, akut pszichotikus zavar


Semmi gyógyszert nem szedtem rá, csomót szexeltem ,mániás voltam.

Aztán összejöttem egy alkoholista, bántalmazó különc férfival aki nagyon ragaszkodott hozzám és én is hozzá. Ittunk, drogoztunk, én további háromszor voltam kórházban és egyre lejjebb csúsztam.

Volt, hogy elittuk a végkielégítését és megbeszéltük, hogy pár alkalom erejéig prostituálódnom kell.


Amikor jobban voltam (mániás voltam) tudtam úgy ismerkedni, hogy senkit nem zavart a múltam mert annyira elbagatellizálva adtam elő.

Legtöbben nem is foglalkoztak vele, vagy még szórakoztatónak ítélték a nem mindennapi történeteimet.


Főleg, hogy a skizofrén+ bioláris az a skizoaffektív amiről a legtöbben azt sem tudják, hogy eszik vagy isszák.


Aztán az utolsó korház után mély depresszióba estem amit már a párom sem tudott elviselni, meg sok volt neki a másfél év alatti 3 korházba kerülés Így szét mentünk. Újra elvesztettem a munkahelyemet.

2 év alatt 5 hónapot dolgoztam összesen.

A pszichotikus epizódjaimat egyértelműen a szerhasználat váltotta ki.


Életemben, kamaszkorom óta most vagyok először egyedül. Két exem "gondoskodik" rólam jelenleg.

Azonban a depresszió és az utolsó pszichotikus epizód már a külsőmet is felzabálja.

Száraz a hajam, beesett és fakó az arcom, kilátástalannak érzek mindent. Nem veszem fel a telefont, letöröltem magam az összes közösségi oldalról.


A gyógyszert nem akarom szedni mert az egyetlen értékkel bíró dolog rajta jelenleg a testem, és ha meghízok semmim sem marad. (Ezekl a gyógyszerek növelik a szénhidrátfelvételt tehát nem a kaja mennyiségétől függ alapvetően. Volt, hogy egy 2 hónapos kórház alatt 20 kilót híztam.) A kutya nem fog úgy még megkúrni sem.


Most realizálódott bennem, hogy az amfetaminnal átitatott pszichózisaim alatt mik is történtek velem. Volt, hogy azt hittem megöltem istent, volt, hogy azt gondoltam én vagyok isten vagy spárta királynője, vagy azt hittem, hogy a pokolba kerülök ahol élve lerágják a végtagjaimat.

Volt, hogy azt hittem a világ összes embere tudja a titkaimat, féltem, hogy eljöttek értem.

Volt, hogy majdnem beléptem egy politikai pártba, volt, hogy pöttyös kötényes bácsival takarítottam a lakásomat.

Volt, hogy transzvesztitának képzeltem magam és megvoltam erről győződve.


Normális párt már nem is remélek magamnak ezután, majd összesodor a szél egy bugrissal, vagy hozzám hasonló idiótával.

Vagy volt már, hogy mondták rám, hogy olyan kellemesen őrült vagyok.


Nem most akarok persze párt találni, majd ha kicsit rendbe szedtem magam.


Na megyek a dohányboltba, felpattintom a sörömet és várom a lealázó kommentjeiteket.



2021. jan. 6. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Én nem tudnék. Ez nem olyan, mint egy megfázás, nagyon komoly dolog már magában az is, ha valaki bipoláris. Nem rosszindulatból mondom.
2021. jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Én igen, de nekem is bőven vannak kellemetlen dolgok a múltamban és nem vagyok egy egészséges lelkű ember.
2021. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de a leírás alapján veled biztos nem járnék.
2021. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen kizárt. Mentális beteggel és gyenge idegzetű nővel alapból nem kezdek. A te eseted meg extra durva.
2021. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha jól nézel ki, biztos lesz jelentkező. Ezeknek mindegy, csak a derék csípő arány meglegyen. Jól látod a helyzetet, ha meghízol a kutya sem vakkant meg. Jobbulást kívánok ezúton is!
2021. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Te feldotoltad kb a dsm5-öt

Ne reménykedj inkàbb pszichiàterhrz menj

2021. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%
Két exed gondoskodik rólad? Micsoda lúzerek. Én kidobnálak az utcára legalább pénzt keresnél nekem
2021. jan. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocs de nem, akkor már inkább egyedül!
2021. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Én tudnék, mert én is piás vagyok, meg szerencsejáték függő, és én sem kellek senkinek. Néha ideg beteg vagyok, akár a rosszul létig föl idegesítem magam. Szeretek kitűnni, pl strandpapucsba jelentem meg egy ünnepségen, balhézok, föl állok az asztalra ordibálni. Ha úgy tartja kedvem elindulok éjjel az erdőbe stb. Szóval én meg próbálnám egy hozzám hasonlóval.
2021. jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kilences jó arcnak tűnik. :)
2021. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!