Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Unalmas pasiból már ábrándulta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas pasiból már ábrándultatok ki?

Figyelt kérdés

Külsőre nagyon helyes volt, sportos, az edzőteremben ismerkedtünk meg.

De olyan fura eszement hobbijai voltak mármint az edzésen kívül.


Szóval idegesített hogy minden hobbija az erdőhöz kötődött: esőben is kiment erdőbe-hegyekbe futni, oda járt fotózni, videózni, bicajozni.

Szinte mindent ott akart csinálni. 1-2 x elmentem vele, hogy megnézzem már mi az a nagy csoda amiért folyton kijárt. Szúnyogok, sár, meleg.


Azért ez itt nem Új-Zéland vagy valami egzotikus sziget, hogy annyira nagy szám legyen erdőben járni.


Szóval én is szeretem a szép kilátást, de nem esőben, és ha nem baj akkor nyáron.


Egyszer rábeszéltem wellnesre, erre ott is ábrándozva bámulta a hegyeket hogy menjünk már ki. Mondom most pihenni jöttünk. Nagy nehezen végigszenvedte.



#furcsa #párkapcsolat #lélek #unalom #unalmas férfi #szerelem nő és férfi közt
2021. jan. 7. 00:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Azt hittem, valami fantáziátlan, buta pasiról van szó. De nem. Kérdező, hihetetlen, hogy ennyire nem esik le, hogy attól, hogy külsőre tetszik neked, még egyáltalán nem illetek össze. Te most szándékosan vered át saját magadat, vagy tényleg ennyire alacsony az emberismereted szintje?
2021. jan. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

# 2


Jól látod nem illettünk össze. Fél év után vége is lett. Amikor minden program az hogy menjünk erre a hegyre, abba az elhagyott kőbányába, ilyen mocsaras tóhoz, olyan sziklákhoz stb. ja és persze vagy gyalog vagy bicajjal. És évszak nem számít.

2021. jan. 7. 00:44
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Én szívesen mentem volna vele az erdőbe, mert imádom a fakat, a jó levegőt. Ismertem olyat aki egesznap a tv-t bámulta csak wczni járt ki.
2021. jan. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%

Az exed egy érdekes èrtékes pasi aki szereti a természetet, az egeszséges èletet.

Te vagy unalmas és szànalmas, mert aki egy szàllodában el tud tölteni 3 napot úgy hogy nem hiányzik neki a szabadság ott valami gond van.

2021. jan. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%
A srac egyaltalan nem unalmas, sot. kalandvagyo, nem folyton a seggenulo, ellenben veled. csoda hogy edzoterembe nem vagy lusta eljarni
2021. jan. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
Javaslom az üzleti konferenciákat, jogi kart, közgáz kart, ott több olyan férfit találsz, aki szintén a wellness-étterem-betondzsungel háromszögben tölti az életét.
2021. jan. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
98%
Én abból ábrándultam ki unalom miatt aki mindenhová kocsival akart vinni. Ja várj, bele se szerettem csak ő akarta volna. Szóval nem illettetek össze, nem a pasi unalmas.
2021. jan. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Legalább neki van hobbija, míg az egyik exemmel csak a 4 falt bámultuk volna, ha én nem találok ki valamit. Nem passzoltok, ahogy az egyes is írta.
2021. jan. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%

Nem a pasi volt unalmas. Gondolom kesobb, ha az anyagi engedi siman elmegy turazni mindenfele izgi helyre, te meg punnyadsz a wellniben a nyuggerekkel.


Nem ertem bizonyos nok wellness imadatat.

2021. jan. 7. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%
9: pontosan, a wellnest en a nyugdijasokkal kotom ossze reflexbol fejben, 23 evesen elnem tudom kepzeni hogy azert fizessek, hogy egy medenceben uldogeljek, vagy szaunazzak, aztan egy idegen agyban aludjak. inkabb valami program a haverokkal, vagy jelen esetben baratnovel. valoszinuleg a srac is hasonlo
2021. jan. 7. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!