Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Unalmas pasiból már ábrándulta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas pasiból már ábrándultatok ki?

Figyelt kérdés

Külsőre nagyon helyes volt, sportos, az edzőteremben ismerkedtünk meg.

De olyan fura eszement hobbijai voltak mármint az edzésen kívül.


Szóval idegesített hogy minden hobbija az erdőhöz kötődött: esőben is kiment erdőbe-hegyekbe futni, oda járt fotózni, videózni, bicajozni.

Szinte mindent ott akart csinálni. 1-2 x elmentem vele, hogy megnézzem már mi az a nagy csoda amiért folyton kijárt. Szúnyogok, sár, meleg.


Azért ez itt nem Új-Zéland vagy valami egzotikus sziget, hogy annyira nagy szám legyen erdőben járni.


Szóval én is szeretem a szép kilátást, de nem esőben, és ha nem baj akkor nyáron.


Egyszer rábeszéltem wellnesre, erre ott is ábrándozva bámulta a hegyeket hogy menjünk már ki. Mondom most pihenni jöttünk. Nagy nehezen végigszenvedte.



#furcsa #párkapcsolat #lélek #unalom #unalmas férfi #szerelem nő és férfi közt
2021. jan. 7. 00:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
77%
Minden erdőben van látnivaló. Csak a te szemed nem látja. Nem mindenki szereti.
2021. jan. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
84%

18

A természetben nincs látnivaló? Akkor hol van? A természet minden eleme egy csoda. A kis hangyától a vaddisznóig a fàk a levelek, a tàj, az illatok, a levegö.


Gondold át hogy az életben mi az ami igazàn számít. Mert az èrtèkekkel vañak bajok nàlad.

2021. jan. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
85%
Na, végre kimondtad. Nem mindenki szereti. Ezt az érvedet tökéletesen eltudom fogadni. De akkor ne azt mondd, hogy unalmas a srác, hanem azt, hogy teljesen máshogy érzitek jól magatokat, más volt nektek a kikapcsolódás. Látod, ha így kezdted volna, akkor teljesen megértő lenne mindenki. Ezt én is simán eltudom fogadni, hiszen ebben igazad is van. De ne unalmasnak mondd. :)
2021. jan. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
79%

Basszus, kellett nekem Egert otthagynom :DDD

Ha esetleg lenne egri nő még a gyakorin, szerintem privátban írd meg nekik a csávó nevét és lesz jelentkező bőven, aki szívesen kísérgetné.

2021. jan. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
17%
Teljesen meg tudlak érteni. A sok gyakoris intro lealáz téged, mivel az ő személyiségük azért annyira izgalmas, mert folyton bámulják, hogy nő a fű a réten. Manapság nagy divat a túrázás a burzsujok között, bóklásznak egész nap az erdőben, mint a bolygó Hollandi. Csávót jobb, hogy otthagytad, játsszon tarzanosdit egymagában.
2021. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
88%
Férfiként én sem élem a "túrázás világlátás traveladdict /hessteg nature/" vonalat. Otthonülősebb vagyok. Edzeni, mozogni kell, de valahogy nem jön be ha 2 napig sem tud a s_ggén megülni valaki, mintha be lenne sózva. Ez embertípus kérdése, nem illetek össze.
2021. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
82%
A 24-es nem is írt rosszat! :D Eger környéki vagyok, ha megszabadulnál tőle, nekem jöhet :P Végre valaki, aki sem wellnessezni, sem haverozni-inni-bulikázni nem akar.
2021. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
54%

A túrázás mióta burzsuj program?

Inkább a wellnesst nevezném annak.

De még mindig érdekelne, hogy a kérdezőnek és az ilyen válaszolóknak milyen érdekes hobbijaik vannak.

Kitalalom, tv, sorozat, iszogatás. K*rva izgalmas.

2021. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

# 28


Én is láttam már olyan szép természeti helyszíneket amire azt mondtam hogy na ez igen. De ezek nem Magyarországon voltak. Ezzel nem lenézni akarom hazánkat, de hát legyünk őszinték nem ebben vagyunk erősek a turizmusban. Hanem másban.


A szóban forgó pasinak érdekes volt egy magányosan álló fa is egy dombtetőn, meg egy ösvény egy fenyőerdőben (megtörtént dolgok), bocs hogy ezektől én nem ájultam el. Nekem ez unalmas volt.

2021. jan. 7. 21:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!