Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gázabb a mamahotel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gázabb a mamahotel, mintha valaki bérel egy szobát?

Figyelt kérdés
Tudnék szobát bérelni, talán kisebb albérletet is, viszont így félre tudok tenni, ami a leendő párkapcsolatban is jól jöhet. Éltem külön évekig, önellátó vagyok, és ha lesz párom, vele is szeretnék összeköltözni. Ha szobát bérelnék, ott ugyanúgy alkalmazkodni kell, mint a szülőknél, és ugyanúgy nem igazán lenne nagyobb terem, csak az illúzió, hogy saját lábon állok. Vagy rosszul gondolom, és a nők számára vonzóbb, ha valaki szobát bérel, mintha átmenetileg otthon lakik?
2021. jan. 7. 14:07
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
0%
A szülőkkel élés az én megítélésem szerint(nem kell vele egyetérteni) olyan 26-27 éves korig nem gáz. Utána ne a szüleivel éljen már az ember, sokaknak akkorra már 2-3 gyereke van...most biztos fogtok jönni azokkal a példákkal, hogy “de mi van, ha valaki 3 PhD-t csinál és 40 éves koráig tanul, vagy mi van azzal aki orvos és csak 30 évesen diplomázik le?”, ja, az ilyen esetek mondjuk 1 a millióból, ne ezek mögé bújjon senki. A legtöbb ember 23-25 éves korára befejezi a tanulmányait és általában már akkor is jóideje dolgozik mellette, főleg nyaranta, azután pedig pár év alatt simán össze lehet spórolni egy lakáskezdőre valót. Vagy ha több gyereket tervezel, akkor ott a csok is, jó esetben a szüleid is tudnak adni valamennyi pénzt, vagy ha más nincs akkor menj ki külföldre dolgozni stb. A lényeg az, hogy próbálj meg minél előbb önállósodni, ne csak szórd a pénzt és ülj a babérjaidon otthon.
2021. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
50%

"de mi van, ha valaki 3 PhD-t csinál és 40 éves koráig tanul, vagy mi van azzal aki orvos és csak 30 évesen diplomázik le?"


Én ezt sem tudom megérteni. A mesterszakom végét, a második alapszakomat is munka mellett, külön élve csináltam és a doktorit is ugyanígy fogom (igazából arra gyűjtök). Több évfolyamtársamnak családja, gyerekei vannak, mégsem otthon élnek az egyetem miatt.


Szóval szerintem ezt kifogásnak használni is elég gyenge dolog, főleg, hogy magamon kívül talán 3 embert ismerek, akinek több, mint 2 diplomája van.

2021. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem 30 felett már gáz otthon lakni. Nem gyerekek vagyunk, az élet kiadásokkal jár és nem mindig könnyű, nem lehet ez elől az otthon lakással kibújni, mert akárhogy szépítjük az nem önálló élet.
2021. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha épp a 3. PhD met szerezném meg reményeim szerint lenne saját lakásom :'D
2021. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
mellesleg megjegyezném 23 éves kor alatt mindenbe szeretnek belekötni, pláne egy lakáshitelnél..
2021. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

azert nem mindegy, hogy valaki 25 vagy 35 evesen lakik otthon az anyjaval. szerintem mondjuk olyan 30 felett mar nem tul egeszseges otthon elni, egyszeruen ha az ember soha nem elt kulon, soha nem latta el magat onalloan, akkor a szemelyisegfejlodesebol kimaradt egy resz. illetve hol a hatar, meddig fog otthon elni? 40 eves koraig? 50 eves koraig? elete vegeig? egyedeul osszesporolni egy lakas arat eleg sok ido. plusz ahogy az egyik valaszolo is irta, inkabb talalkozgatok ugy valakivel, hogy a szomszed szobaban lakik egy haverja/ismerose, mint hogy az anyjaval, apjaval kelljen jopofizni vagy bujkalni eloluk a kapcsolat komolysagatol fuggetlenul.


de van egy olyan erzesem, hogy te ugyanaz a nogyulolo alkoholistaincel vagy, aki napi szinten irja ki az ilyen jellegu kerdeseket, csal elrejtetted a neved. ezesetben neked nincs mar semmi remeny, se kulon lakasra, se parkapcsolatra.

2021. jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
*kapcsolat komolysagatol fuggoen
2021. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
41%
De anya finomat főz, és dédim is, és nem fizetek nekik érte, visszautasítani meg nem illik, pláne hogy szeretem is :c
2021. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Normális nőnél, ha csak a szüleiddel együtt élsz, de amúgy ellátod magad, az nem számít mamahotelnek. A mamahotel tényleg az, amikor kb. hotel jelleggel él vki otthon - anyu főz, most, süt rá, a popóját is kitörli kb., az emberke meg pumpolja anyut, és szerinte ez normális.
2021. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
A mamahotel meg "a szüleim házában élek" nem ugyanaz. Ha az illető beszáll a rezsibe, kiveszi a részét a házimunkából, és a szülei tiszteletben tartják a magánéletét (nem mennek be a szobájába, nem turkálnak a cuccai között, nem szabályozzák be hogy mikor jöhet, mikor mehet stb) akkor semmivel nem rosszabb mint szobát bérelni.
2021. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!