Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gázabb a mamahotel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gázabb a mamahotel, mintha valaki bérel egy szobát?

Figyelt kérdés
Tudnék szobát bérelni, talán kisebb albérletet is, viszont így félre tudok tenni, ami a leendő párkapcsolatban is jól jöhet. Éltem külön évekig, önellátó vagyok, és ha lesz párom, vele is szeretnék összeköltözni. Ha szobát bérelnék, ott ugyanúgy alkalmazkodni kell, mint a szülőknél, és ugyanúgy nem igazán lenne nagyobb terem, csak az illúzió, hogy saját lábon állok. Vagy rosszul gondolom, és a nők számára vonzóbb, ha valaki szobát bérel, mintha átmenetileg otthon lakik?
2021. jan. 7. 14:07
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
#12 Csak ha valaki olyan szakon tanul levelezőn, ahol az önköltség egy félévre majdnem 500e forint, vagyis havi százezer alapból kiesik a lakbéren meg a megélhetésen kívül, erősen meggondolja hogy megéri-e a falat kaparni hónap végén két-három évig. Ha meg valami humán diplomát tett le elsőnek és azzal dolgozik pályakezdőként mellette, akkor meg kb esélytelen.
2021. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
37%
#21 humán diplomám van(nyelvi), nettó 315 a fizetésem. Kezdőként. Szóval szerintem ez sem lehet kifogás. És van kamatmentes diákhitel, miért nem veszed fel és utána visszafizeted, ha már jól fogsz keresni? Akkor nem kéne koplalnod egyetem alatt.
2021. jan. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
7%
22. azért kicsit izé hogy egy gyárba érettségivel többet lehet keresni ha kihúzod 1-2 évig :/
2021. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
62%
Ha nagy a ház és olyan az elosztása, hogy többgerenrációs,akkor pl. abszolút nem gáz. 30 éve még rengetegen éltek többgenerációsan együtt, sikeres embereket ismerek, akik meg is gazdagodtak később és 33 évesen 2 gyerekkel még a nagyszülő házában éltek, csak leválasztva tőle. Olaszországban ma is divat együtt élni az idősekkel. Az albérlet mindig felesleges pénzkidobás, ha sokat keresel, ha keveset. Távolról sem olyan gáz a mamahotel. Én inkább spórolnék, minthogy milliókat verjek el, pláne mai albérletárakon, amik vetekszenek a nyugatiakkal és sokan hó közepén már számolgatják, hány kiflire lesz elég a fizetésük.
2021. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
64%
#23 ezt kötve hiszem. Ismerek gyárban dolgozó embereket, nettó 170 a max, amit megkeresnek. De még ha 1 milliót is fizetnének, akkor sem mennék gyárba, jó nekem a kényelmes, 1 műszakos, otthonról végezhető munka.
2021. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
albérlet gázabb.. akkor menő az albi ha szep letisztult újszerű, melette +ban van azért egy 200 -as koltopenz meg,!
2021. jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
25. külsős cégtől keresnek annyit kb.
2021. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
44%
4: Ez azért fura, mert a saját panellakásodban is hallani, hogy a szomszéd épp most kefél, fingik, akármi. Nem jobb, mintha szomszéd szoba lenne. Sőt, gyakorlatilag 1 szobával van arrébb. Minden oldalról valaki.
2021. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

26 évesen én otthon élek, anyám főz, mos, de nyilván én is kiveszem a részem a házimunkából és tudok kaját csinálni magamnak, vagy akár az egész családnak is.

Szerintem az sokkal gázabb, ha valaki csupán azért költözik el otthonról "mert anyuval élni ciki, meg fúj mamahotel" és közben hónap végén már a kefét rágja és szárazkenyeret eszik... van ilyen simerősöm nem egy nem kettő, hogy hónap közepétől marad 5-10 ezer Ft-juk hó végéig...

Ez így aztán baromira megéri...

Az "önállóság" dolgot sem értem, ugyanúgy elintézem a dolgaim, tanulok, dolgozom, a munkahelyemen is önállóan oldom meg a feladataim, nagyon ritkán mondják meg, hogy mit csináljak, én osztom be az időm. Attól még, hogy egyedül nyomorogsz egy albérletbe és egy idegennek a zsebét tömöd tele pénzzel mitől leszel önálóbb, felnőtteb, jobb ember? FŐleg ha majd anyádéktól kell kölcsön kérni mert amúgy nem marad semmi a hó végére?

Azt a pénzt amit más albérletre, kocsira, ilyen-olyan szarságokra költ én félreteszem.

Szerintem ez sokkal normálisabb hozzáállás.

Ráadásul ha lenne okom elköltözni pl.: összejönne egy párkapcsolat ami jól is alakulna, lenne jövője ugyanúgy BÁRMIKOR el tudnék költözni.

2021. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
50%
29. egy családon belül kell tudni alkalmazkodni, nem való mindenkinek
2021. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!