Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem tűnik úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik úgy, hogy a 35-45 év közötti magyar nők között sok a szakadt?

Figyelt kérdés
Ebben a korosztályban keresgélnék és elképesztő, amit tapasztalok. Rengeteg a túlsúlyos, a valamilyen módon (testsúly, fogazat pl.) igénytelen, a görbehátú. Kint Ausztriában dolgoztam több mint hat évet. Ott azért más. Most már 1,5 éve itthon vagyok és nagy a kontraszt! Tényleg nagyon szépek a magyar nők de mire ebbe a korba érnek, mintha elhagynák magukat. Lehet nincs igazam!

2021. jan. 7. 20:49
A kérdező szavazást indított:
Sok a szakadt.
Átlagos mennyiségű a szakadt.
Kevés a szakadt.
Reménytelen kategória.
Legjobb kategória.
51 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
83%
Sose értem az ilyen kérdéseket. Neked egy nő kéne, nem? Azt ne mondd, hogy egy csinos sincs, mert az nem igaz. Aki nem jön be, azzal ne foglalkozz. Vagy menj az osztrákokhoz csajozni, és probléma megoldva.
2021. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
77%

Van azért nagyon sok csinos, igényes, ápolt 45-ös is.


Ne azokat vedd alapul, aki 16 éves kora óta felmos a kórházba, a minimálbérért.

2021. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
64%
Ez hülyeség 40 éves nő vagyok és naponta ágyba vinnének.Fejben dől el ki mennyinek érzi magát ,most érzem magam a legjobban,nem vagyok csitri és élvezem az életem.Most érzem magam nőnek,mindig sovány voltam tiniként,de most végre beértem végre igazi nő vagyok.Szeretem magam pont
2021. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
1, azt hiszem visszamegyek, csak most nem olyan a helyzet a világban. Van sok csinos is, de azok jellemzően házasok vagy foglaltak. Egyszerűen nekem jött, mennyi az eligénytelenedett nő ebben a korosztályban, pedig még egy 45 éves sem öreg, ha karban van tartva!
2021. jan. 7. 20:57
 5/36 anonim ***** válasza:
74%
Igen, jól látod: addig megszaggatja az élet a 10 válás, 4 gyerek, 8 értelmetlen tartós kapcsolat...
2021. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
94%
Igazad van, de ez ugyan úgy illik a férfiakra is. Én meg ezt látom nőként.
2021. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
91%
A férfiakra is nagyon jellemző,sörhas,lustaság semmi sport.
2021. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
41%

Sztem nem is akkor jön ki a különbség, ha az osztrák (német, angol stb) nőkkel hasonlítod össze őket hanem mondjuk az olaszokkal, spanyolokkal.


És 45 év fölött meg még rosszabb a felhozatal. Aztán ez egyenes út ahhoz hogy megnézed hogy néznek ki a nyugdíjasok.... mintha kötelező lenne úgy kinézni 70 év fölött mint egy csöves.

2021. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
6-os: ez biztosan így van, de én a nőket figyelem!
2021. jan. 7. 21:23
 10/36 anonim ***** válasza:
67%

6os jól írja. Mondok ezt 30-as nőként.

De kérdező igazat adok neked abban, hogy az itthoni magyar nők és férfiak többsége: tróger ruházat és kinézet ezt értem a férfiakra tisztelet a kivételnek. A nők parasztpi..csa ruházat / már elnézést kérek/ igénytelen műkörmök, ócska ápolatlan haj, műhaj , arcbőr megfeketedve a cigitől és az alkoholtól, csíkszemöldök, ócska műszempillák, parasztos ruházat, holott azért lehet másképpen is öltözni, vagyis lehetne itthon is.

Egy igazi osztrákot ne hasonlítsunk már egy ilyen tipikus magyarhoz. Ja és hozzáteszem viselkedni sem tud a többség. Bunkó, primitív és lehetne sorolni, de most nem erről van szó.

Ha egy ilyen magyar megjelenik külföldön, de már elég csak Ausztriába menni, már kitűnik ott.

2021. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!